Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy használt autót,...

Ha veszek egy használt autót, akkor ha van lehetőség autóbeszámításra, az csak belföldi rendszámos autókra érvényes?

Figyelt kérdés
Tudom, másnak hülye kérdés, de nekem valahogy nem egyértelmű, mert ezt sehol nem írják. Nyilván pro és kontra tudom, de általánosságban hogy megy ez?
2011. nov. 3. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kereskedővel kell megbeszélned.
2011. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 atilis ***** válasza:
A használtautó beszámítást mikéntjét a kereskedések határozzák meg. Minden kereskedésben más-más feltételekhez kötik. Általában beszámolni akkor szeretnek a kereskedők, ha vagy új autót veszel, vagy valami magasabb árfekvésű használtautót. Régebben a Suzukinak volt olyan reklámja, hogy bármit beszámolt 1 millió forint értékben, még üres sörösdobozokat is, persze ehhez a legfelszereltebb új Swiftet kellett megvenni, és a listaárból levonták az összeget. Viszont magyarországi forgalmival kellett rendelkeznie, az hogy milyen állapotban volt, nem nézte a kutya sem.
2011. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!