Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem jön az ablakmosó...

Miért nem jön az ablakmosó folyadék? Eldugult? Hogy tudom kipucolni?

Figyelt kérdés
Hátsó ablakspriccelő nem megy,nem hinném hogy befagyott ,mert télivel van feltöltve,ráadásul + fokban sem megy.Mi a szar van vele?Meglehet házilag oldani?
2010. dec. 12. 19:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
"nem értek hozzá" ehhez nem kell hozzáértés, csak fül. Vagy az sincs?
2010. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Kedves kötekedő!Ha az elsőre nyomja ,akkor megy a motorja nem ?Vagy talán külön motor nyomja az elsőt és még egy a hátsót ?
2010. dec. 13. 14:26
 13/30 anonim válasza:
Szerintem nézesd meg egy szerelővel, vagy ha nem is viszed el, akkor is többet tud mondani, mint mi! :)
2010. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Az lesz kedves utolsó !Csak gondoltam hátha van itt egy szerelő :)
2010. dec. 13. 18:26
 15/30 anonim ***** válasza:
49%
Igen van itt szerelő, de ha annyit sem képes megmondani a kedves tulajdonos, hogy megy-e az a k*rva szivattyú egyáltalán, akkor nem tududnk mit mondani. Egyszerűen vannak olyan emberek, akiken nem lehet segíteni...
2010. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
A szivattyúra a választ megírtam, olvass talán vissza kedves idegeskedő !
2010. dec. 14. 15:01
 17/30 anonim ***** válasza:
26%
Megírtad?? Akkor idézd be légyszvíves, mert sehol nem látom... De nyilván az én szememmel van a baj...
2010. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Itt tettem fel egy kérdést, ami szerintem a válasz is egyben ha jól gondolom .

"Ha az elsőre nyomja ,akkor megy a motorja nem ?Vagy talán külön motor nyomja az elsőt és még egy a hátsót ?"

2010. dec. 14. 17:35
 19/30 anonim ***** válasza:
51%
Kedves felvágó kötekedő kérdező, kinek Suzukira tellett mert az övé: Igen, külön szivattyú hajtja az elsőt és külön szivattyú a hátsó ablakmosót. Vagy láttad már hogy ha az első üveget akarod mosni spriccel hátul is? Némelyik autóban még a tartály is külön van (a hátsó mosóhoz hátul). Technikai adottságaid minimálisak, tehát ne kötekedj, mert nem tudod azt sem megválaszolni hogy hallod-e hogy elindul a hátsó szivattyú vagy nem. Így valóban nem lehet rajtad segíteni!
2010. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
34%
ez tényleg még azt se tudja ,hogy a két ablakhoz (első-hátsó)két külön szivattyú (első-hátsó)is tartozik ?
2010. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!