Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem jön az ablakmosó...

Miért nem jön az ablakmosó folyadék? Eldugult? Hogy tudom kipucolni?

Figyelt kérdés
Hátsó ablakspriccelő nem megy,nem hinném hogy befagyott ,mert télivel van feltöltve,ráadásul + fokban sem megy.Mi a szar van vele?Meglehet házilag oldani?
2010. dec. 12. 19:08
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagyok autószerelő képzeld nem tudom ,ezért hordom szervizbe :)egyébként megy mid a 2 szivattyú :)))
2010. dec. 15. 13:23
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
S valamihez egyáltalán értesz?
2010. dec. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést ,és ahelyett hogy bárki is érdemben tudott volna válaszolni ,idejöttök kötekedni.A problémám megoldódott ,nélkületek is !Szép Karácsonyt !
2010. dec. 17. 09:02
 24/30 anonim válasza:

Én nem kötekedtem, én adtam a jégoldós tippet! :)

Boldog karácsonyt!

2010. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 tuobull válasza:

Sziasztok.

Látom nagyon ment itt az eszmecsere és gondoltam kérek egy kis segítséget.

Nekem egy 2003-as évjáratú 1.5-ös Ignis-em van. Gondom lenne nekem is a hátsó ablakmosó rendszerrel.

A hátsó ajtónál elszakadt a mosóvíz műanyag csöve. Sikerült átmenetileg egy közdarabbal kiküszöbölnöm a hibát. Kérdésem az lenne, hogy a csomagtartón belül az oldalsó kárpit alatt van-e lehetőségem ezt a csővezetéket kicserélni. Onnan meg tudom oldani a cső azon részének a cseréjét. Ha igen, akkor hogyan tudom szétbontani a hátsó kárpitot (hangszóró alatti rész) és hogyan tudom kivezetni a hátsómosófejhez a csövet?

2011. márc. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

[link]


itt nézz körül

2011. márc. 1. 10:46
 27/30 A kérdező kommentje:
2011. márc. 1. 13:27
 28/30 anonim válasza:
Szia! Nekem egy 99-es swiftem van es ugyan ez a problémám! Megkerdezhetem, hogy neked hogyan oldódott meg?
2013. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Keletföld válasza:

Nem tudom, ki hogyan van vele, de nekem például az Opel Astra G-ben csupán egyetlen egy ablakmosó-folyadék szivattyú van. Forgásiránya változtatásával oldja meg a tartálya aljától, hogy előre avagy hátra tolja a lét. Nekem előre még tolja, de hátrafelé már nem. A szivattyúmotor még megy - és annyi.

Mellesleg - az Astra G-ben már nem a hátsó ajtóban van a fúvóka, hanem egyből a tetőben, az autó rádió antennája mögött.

Ha onnan nem jön a lé, NOS akkor mit lehet tenni?

2017. febr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
...nekem meg a hátsóból jön a nafta, első szélvédőre meg kb 2 cm magasságig képes fellőni... xd holnap megszurkálom én is aztán kiderül xd
márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!