Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy bmw 525? A...

Első autónak egy bmw 525? A 90 és 2000 közötti modellre gondolok L/21 Nem kezdő vezető vagyok de ez lenne a saját első autóm

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha elbírsz vele akkor miért ne?Erős és gyors autóval is lehet lassan,kultúráltan közlekedni.

Ha van rá pénzed és a további kiadások sem okoznak problémát akkor hajrá.

2010. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy túl erős lesz. főleg a segges miatt ilyen időben, erős motorral.
2010. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy hátulkaparós,még nem nehezebb vezetni mint akármelyik másik autót.Rá kell érezni és kész.Amúgy meg ezekben a bömbikben meg annyi a vezetőt segítő elektronika,hogy nem jelent veszélyt a nagy erő,hátsóhajtással.Csak nem azzal kell kezdeni,hogy én vagyok Fittipaldi és akkor megnézem mit is tud a gép.
2010. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőre elég kemény lenne... Vegyél belőle turbódízelt
2010. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90 és 2000 között konkrétan két fajta 5-ös is van : E34 (88-95) és E39 (96-2003). Még tapasztalt vezetőt is meglephet, ha nincs tapasztalata hátsókerekes autóval, ezért mindenképpen kipörgésgátlóval (ASC, DSC) szereltet vegyél. 525 lehet, hogy kicsit túlzás, 20i 24v is jól megy :) Bár attól függ, hogy vezetsz...
2010. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:13 - td-t véletlenül se! 98-körül jöttek, amiknek már csak egy d betű van a végén, azok már jók. Az az előtti td és tds elég szar sajnos...
2010. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
dizelt szeretnék mindenképp. A benzines már van a családban elég azt tankolni. Linkelnétek hogy akkor melyiket ajánlanátok?
2010. dec. 21. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha dízel, hát dízel. Mondjuk hiába olcsóbb a gázolaj, a benzines mindig igénytelenebb lesz, nem kell annyit a szervízben hagyni... Szerintem ilyet érdemes nézni :

[link]

2010. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!