Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy barom rám parkol, úgy,...

Ha egy barom rám parkol, úgy, hogy nem tudok beszállni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ismerősömre múltkor egy parkolóban ráparkolt egy autós, aki simán kitudott szállni, az Ő oldalán nagyon sok hely volt. De, az ismerősöm autó ajtaját ki sem tudta nyitni, be sem fért az ajtóhoz. Másik oldalt, meg megint szorosan rá álltak.

Ha valaki rám áll így, hogy nem tudok beszállni, mit tegyek? Törjem be a "marha" ablakát, hátha észre veszi majd magát, mikor megjön?


2010. dec. 22. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem vagy szívbajos párszor verd neki az ajtódat az övének, de csak ha nem sajnálod a kocsid :D
2010. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Hívj rendőrt, ha nem tett ki telefonszámot a szomszéd.
2010. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
86%
épp ma jártam így. Móndjuk ha csak én lettem volna egyedül némi durrogás mellett átmászok az anyósülésen, de két kisgyerekkel voltam, akiket be kell pakolni a gyerekülésbe. és bizony őt nem tudom csak úgy átteni. Hú de mérges voltam, szívesen rácsapkodtam volna az ajtót, de egy bmw-ről volt szó, és nem nagyon akartam belemenni ilyenbe, féltem hogy nekem kell fizetni. az én régi autómba nem lett volna kár. úgyhogy papírvékonyra lapulva szegény kicsit alig bírtam betuszkolni az ülésbe, be is ütötte a fejét. De hogy ilyenek az emberek. azért mert van neki ekkora autója, máris mindent megteeht?????én álltam a vonalak közt szabályosan, az ő kereke meg az én felembe..és láthatja a két gyerekülést....nem tudok rá olyan szót mondani amit nem moderálnának :(
2010. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Ilyenkor tényleg lehet rendőrt hívni? Kijönnek?

Vagy még engem büntetnek meg, hogy ilyenért riasztom őket.

2010. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkoztam már.

A rendőr mit tud ilyenkor csinálni, maximum elviteti a kocsit, nem?

2010. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A minap egy bevásárlóközpontban hallottam szinte folyamatosan, hogy kérik az ilyen és ilyen rendszámú autó tulajdonosát, fáradjon az autójához. Ha nem hangzott el 9-10 különböző rendszám, egy sem, pedig nem időztem órákig. A biztonsági őrtől megkérdeztem, hogy ennyi balfék autós van? Ő mondta, hogy sokan úgy parkolnak le, mint a kérdésben szerepel. akkor bejön a tulaj, és szól a nekik, ekkor hívják a kocsihoz az illetőt. Mellékesen megjegyezte, egyre több a finoman kifejezve nemtörődöm autós.
2010. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor tényleg rendőrt kell hívni,és ha ők is úgy látják,hogy képtelen vagy a kocsidhoz férni akár el is vontathatják.
2010. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a nagy bevásárlóközpontok parkolói nem szabványosítottak. Így akinek alapból nem megy a parkolás,ilyen helyeken csak a baj van ezekkel az emberekkel. Én is jártam már úgy,hogy a gyereket alig bírtam betuszkolni az ülésébe és azt követően nekem is megvolt a bajom a beszállással,de hát magyarok vagyunk és rengeteg a sietős b@rom közöttünk akik nem veszik figyelembe a másikat. Ettől már csak akkor kapom fel jobban a vizet,mikor látom,hogy egy rokkant parkolóba beáll egy csili-vili kis nyugati járgány és kiszáll belőle egy alig 20éves miniszoknyás kis rib@nc. Az ilyennek szívesen belemásznék az apja arcába,hogy képtelen volt kislányának megtanítania a tisztelettudó etikát.
2010. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

Igen, törd be az ablakát, ezaz... Szánalmas vagy....


Amúgy meg rendőrt kell hívni, nem ablakot törni. Attól neked sem lesz jobb...

2010. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

bemászol csomagtartón

kiengeded a kézit, üresberakod

(ha nagyobb a gyerek a kormányhoz ülteted tartsa egyensbe)

kitolod a kocsit

remélem segítettem :D (most jutott eszembe) :D

2010. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!