Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásárolni szeretnék! 601-es...

Vásárolni szeretnék! 601-es Hycomat trabantal országuton valo közlekedéséhez vanak e kikötések? (Mozgáskorlátozott vagyok)

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy korlátozva van, ha minden áruháznál van legalább 50 mozgássérült parkoló!
2010. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Trabant 601 Hycomat személygépkocsinak minősül, így ezek a szabályok vonatkoznak rá. Vagyis a személygépkocsik sebességhatárait kell vele betartani (mondjuk az autópályás 130-at Trabanttal egyébként sem könnyű túllépni) és ahonnan a személygépkocsik úgy általában ki vannak tiltva, oda nem mehetsz be. Kivéve, ha a KRESZ tartalmaz kikötéseket arra, hogy milyen behajtást tiltó vagy korlátozó táblát hagyhatsz figyelmen kívül mozgáskorlátozottként, de ezt nem tudom fejből, csak azt, hogy a várakozási szabályok másképp néznek ki a megfelelő parkolóigazolvánnyal.
2010. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt,de pontosan arra gondoltam,hogy mivel kétütemű ezért nincsenek e valamien szabályok vagy tiltások rá.
2010. dec. 23. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A kétüteműekre külön nincsenek korlátozások. Csak arra kell figyelni, ha a "rossz" környezetvédelmi osztályba tartozó autók forgalmát korlátozzák, mert a kétüteműek a magas HC-kibocsátás miatt mindig a legszennyezőbb kategóriába tartoznak.
2010. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!