Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babettát nem baj hogyha úgy...

Babettát nem baj hogyha úgy raktam el télire hogy csak elzártam a benzincsapot és hagytam hogy járjon a motor és megvártam kifoggyon a benzin?

Figyelt kérdés

mert hallottam úgy kéne hogy telitöltöm benzinnel színültig a tankot de csak benzinnel és hát énnekem most sajnos nem ált módomban benzint szerezni bele

és így nem lessz tavasszal valami baja? nagyon szeretem ezt a kis jószágot csak azért ...


2010. dec. 26. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lesz baja, de lehet, kicsit berozsdásodik a tank belseje. Lehet, a benzinszűrőt a benzincsapon, majd tavasszal ki kell pucolni.
2010. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gyuribacsika ***** válasza:
Hát én meg pont úgy tudom hogy le kell ereszteni az üzemanyagtankot, ugyanis télen a benne lévő benzinből különböző származékok válnak ki főleg a hidegben.
2010. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem is benzinnel akkor vmi hasonloval tedd tele a tankot pl: higito tehát amitöl nem tud rozsdásodni, de lényeg h hadjál benne "vmit"
2010. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ömm a leeresztésre énis gondoltam de viszonylag melegbe van kb 15-17 fokba egész télen..
2010. dec. 26. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
ennyitől nem fog rozsdásodni komolyabban a tank. ha évekig hagynád úgy akk igen de ennyitől nemfog. középsztenderre tedd fel és a gumikat fújd fel kicsit keményebbre. ( mondjuk ennek akk van értelme ha oldaltámaszon hagyva vki de ártani nem árt neki ha nyomsz bele egy kis szuflát :) )
2010. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!