Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz hogy 2011. január 1....

Igaz hogy 2011. január 1. -től aki jogosítványt szeretne csinálni nem kell neki kötelezően KRESZ tanfolyamra járni, csak a vizsgán megfelelni?

Figyelt kérdés
Egyik haverom hallotta a híradóban, és szeretném megtudni, hogy mennyi valóságalapja van. Mivel én is januárban szeretném elkezdeni a jogsit. Abból következtetve, hogy sok autósiskolánál 50% karácsonyi és újévi KRESZ tanfolyamárak vannak, lehet benne igazság. De szeretnék meggyőződni róla, hogy ez törvény szerint is így lesz-e.
2010. dec. 30. 21:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem ertem mi baj lenne ezzel. Nem attol fogod tudni hogy ott ulsz a tanfolyamon. Akkor nem kellene vizsga ugyebar. Szerintem is azt merjek, hogy valaki TUDja e, ne pedig azt hogy ult-e X oran. Van egy vizsga, ott megmutathatod, hogy tudod, semmivel sem masabb az elbiralas azert mert uldogeltel is par orat.
2011. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!