Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a legújabb...

Mi a véleményetek a legújabb Zsilyung márkájú autóról? Szeretnék venni, de nem tudom az előnyeit és a hátrányait.

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
én sem látam még milyen kocsi ez valami gokart gondoltam megnizem de a zsilyungot nem ismeri a google sem
2010. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lodarazs ***** válasza:
100%
Mert ilyen autó nem létezik.
2010. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De létezik, én nekem a nagybátyám mutatta prospektusban, ő is ilyet szeretne majd venni. Most fogják behozni Magyarországra 2011-ben, állítólag nagyon jó kis kocsi.
2010. dec. 31. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
lécci linkelj be róla egy képet, mert én sem találom a gugliban. köszi :)
2010. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és hogy kell leírni? mert biztos hogy nem úgy ahogy, te írtad
2010. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tegyél már be egy linket (rámész neten egy ezt a kocsit ábrázoló képre, már ha van ilyen, a linkbe belekattintasz, aztán CTR-A CTRL-C és ide CTRL-V és megvan.) aztán legalább a kinézetéről fogunk tudni véleményt mondani. egyáltalán kik gyártják?
2011. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Geelyre gondol a kedves kérdező, egyébként jó autó... a túlnépesedés visszafogására. Ez az autómárka bizonyos tipusaival ugyanis EuroNCAP törésteszten 0 csillagot ért el ami kb. azt jelenti hogy a 25-30 évvel ezelőtti autók szintjén van biztonságtechnikailag. Oké, biztos van olyan akiket ez nem zavar, menjünk tovább: a kínai alkatrészek és összeszerelés nem éppen világhíres minőségű, arra számíthatsz hogy nem túl megbízható autót kapsz. Szóval olcsó, de legalább gagyi. A koreai autók értek nagyjából mostanság arra a szintre hogy össze lehet őket hasonlítani a többi gyártóéval, a kínaiak még messze vannak ettől, 1,5 milliárd ember ide vagy oda. Mondjuk úgy hogy várjunk még 3 X-et és utána térjünk vissza erre a kérdésre.
2011. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Zsil az egy romániai folyó.


Ilyen nevű autómárka szerintem nincs is, ami hasonló nevű az a Jiangling Motors, de nem tudom hogy Magyarországon lehet-e ilyen venni.

Szerintem valami jó kis használt autót nézzél inkább.

2011. máj. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ezt a linket találtam:

[link]


de a kérdező autómárkáját sehol :)

2011. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A cég hivatalos neve: Zhejiang Geely Holding Group, ebből a Geely a lényeg.
2011. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!