Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebay-ről vásárolnék autót...

Ebay-ről vásárolnék autót UK-ból (Angliából) Mivel nagyobb értékű az autó de még így is kedvező az ár, de aggódok a pénzemért. Mivel előre kell fizetni Paypalal, és ha eltűnne az eladó valahogy visszatudnám szerezni a pénzem?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy paypal átutalja másik paypales címre a pénzt és mondjuk utána bánkártyára utalja, ennek marad nyoma?

Légyszíves segítsetek nagyon fontos lenne!


2010. dec. 31. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, hagyd a francba, mert rá lehet szaladni keményen. Amúgy a paypal visszaadja a pénzt.
2010. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyire biztos, hogy a paypal visszaadja??? :)
2011. jan. 1. 14:00
 3/7 anonim válasza:

ilyen hulyeseget ne irjal mar, hogy a paypal visszaadja a penzt!!! Miert adna vissza?

Ha angliabol akarsz kocsit venni, akkor ne utalj mar at penzt. nincs valami itt elo rokonod, vagy ismeros, aki lerendezne helyetted? autot nem veszunk ugy, hogy elore fizetunk. ha megnyerted az aukciot, inkabb kerj meg egy kozvetitot, aki lerendezi neked a dolgot, vagy gyere ki erte szemelyesen.

2011. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, Nekem volt egy aukcióm 7600 euro értékben, ami meghiúsult, mert nem abban az állapotban volt az autó, ahogy az a képeken volt és nem hoztam el.

Nem apró hibákról volt szó, mert a sérülésmentes autóról kiderült, hogy még a tetö is 1 centi vastagon volt gittelve.

A Paypal visszautalta mind a 7600 eurot, amit az ürge nem akart. Onnantól már nem Nekem kellett harcolnom a pénzemért, hanem a Paypal vagyis Ebay intézte magának a dolgokat. Ez olyan mint egy biztosítás.

2011. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Fantasztikus torteneteid vannak, mint egy sci-fi. A paypal akkor utalta vissza neked a penzt, miutan az urge visszautalta. Esetleg.... Gondolj mar bele, ha ez igaz lenne, ugy huzhatnank le a paypalt, mint a szart a wc-n.
2011. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor legyen Neked igazad, Nekem meg hazudott a paypal és az ebay is!

Lényeg, hogy a pénzem hamar visszakaptam, a többi nem érdekel.

2011. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm!

Trailerrel megyek majd, de nem Angliába.

Németből hozok majd autót személyesen.

Többek közt mert abból majd csak minden alkatrész eladható, ill. saját része hasznosítható.

Gondolok itt a jobb kormányos autónál az ülésállítási lehetőség is máshol van..Ha pedig már veszek egy bőrfoteles kocsit, akkor már csak olyat veszek amit a sajátomba is be tudok rakni :)

2011. jan. 21. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!