Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OPEL CORSA 1.7 Di 16V első...

OPEL CORSA 1.7 Di 16V első kocsinak?

Figyelt kérdés
első autóm lenne de nem sok adatott tudtam meg róla a totalcaron. szerintetek jó választás? mindenkép diesel kocsit szeretnék.
2011. jan. 2. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerű megbízható a motorja ha rendbentartották örök darab
2011. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem jó választás! de nefeledd hogy első dolgod : olajcsere, vezérműszíjcsere, vízpumpacsere, + feszítőgörgők :)
2011. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most volt nagy szervízen számlák bizonyitják.. bár nem tom ... :D olajat télleg kéne cserélni :D és ez így mennyibe kerül?
2011. jan. 2. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen autón tanultam vezetni, csak azt tudom mondani, hogy egész jó. Kellemesen nyomatékos, csak sajnos tipikus dízel. Kábé 3300-nál összeesik a nyomatékgörbe, és váltani kell. Lassan melegszik be, és nagy sebességre sem épp alkalmas. Viszont cserébe egyáltalán nem eszik gázolajat. Mikor vezettem 870 kilométer után jelezte, hogy tankolni kéne, oktatóm azt mondta, hogy ilyenkor még 100-150 kilométert meg el... Ja, a tank kábé 45 liter...
2011. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örök darab. Vedd meg, mert ha elviszik előled bánni fogod.

Alkatrészek (motorhoz) horror, de legalább ritkán kell szerelőhöz menni (ISUZU dízel) hiddel minden autószerelő ilyen opel dízelt akar magának. (az én Astrámra már 3 éve van vevő, legalábbis a motorjára:D)

2011. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!