Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves (még benzines) Opel...

17 éves (még benzines) Opel Corsa gk. -n menetközben, használat alatt egyszerűen kimerevedett, megállt az ablaktörlő (mind három) Se kép, se hang. Feszesen mereven állnak a lapátok középen. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Kérem aki tud segítsen!Nem csak műszaki analfabéta, de egydülálló anya és totál kezdő gk.vezető és tulaj vagyok.Egy rakás szerencsétlenség:(:(:( Holnap reggel hajnalban pest környékéről M7-esen húzunk be a suliba és dolgozni a Kislányommal. Nagyon nem jó ha betakarnak bennünket dzsippes autós társaink és nullát fogok látni.Előre is köszönöm!
2011. jan. 2. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

első: biztosíték ellenőrzése.

Ha minden ablaktörlő megállt egyszerre, valószínűleg nem kapnak áramot a motorok. (biztosíték van az izzókészletben, azzal lehet próbálkozni)

Ha ez nem segít, vagy újra kiég a biztosító, akkor elő lehet venni a teljes alpári szókincset, és (mivel írta, hogy műszaki analfabéta) fel kell keresni egy hozzáértőt. Nem árt, ha van az ismerősök közt autószerelő.

2011. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Sajnos nincs ismerős szerelő sem. Marad az ismeretlen :):)
2011. jan. 2. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
ha az autó elindul, akkor vagy biztosíték, vagy kábel romlott el(biztosíték gyakoribb és olcsóbb is javítani)
2011. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
biztosíték táblát végignézheted nincs e kiégve de ha igen utána is kiég lehet zárlat vagy az intervalum kapcsoló vagy rossz relé is szerelő kell majd
2011. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm MINDENKINEK!

Elgurultam egy benzinkútig és ott 3 perc alatt kicserélték a kipurcant biztosítékot, mert hogy tényleg az volt a hiba oka. Le a kalappal a szakértők előtt!:) ...én meg figyeltem ezerrel, mert az igazat megvalva azt sem tudtam hol keressek és mit. Hát ezért nem szabad egy nőt tökre magára hagyni :):):) Hála néked nagy-nagy internet:):):) KÖSZÖNÖM!

2011. jan. 2. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!