Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 21 éves lánynak milyen kezdő...

21 éves lánynak milyen kezdő motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

gondolom ne egyből egy 400as v 600as Kawával kezdjek. Alacsony ülésmagasságú motor kéne, mert 165 cm vagyok.

de mindenképp sportmotort szeretnék.

ezen kívül melyik bukó, ruha kesztyű éri meg az árát?


2011. jan. 3. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan fiú vagyok és egy kicsit idősebb is, de egy hasonló cipőben járunk.


Attól függ, hogy van - e valamilyen motoros előképzettséged.

Ha nem lenne, akkor inkább egy segédmoci ( pl simson ) amivel az alapokat megtanulod.

Ha viszont ez már megvan, akkor egy 125 - ös Hondával el lehet kezdeni szerintem. Azokkal nincsenek rossz tapasztalataim.

2011. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Da puta madre válasza:
15%

Bírom a motoros csajokat!

Ez elég alacsony: [link]

2011. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

És még egy dolog :

Ami pedig a ruhát, kesztyűt és a bukót illeti : NE SPÓROLJ RAJTA! Megmentheti az életed!

2011. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
NSR125
2011. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

motoros előképzettség? hmm.. vezettem már babettát :D

viszont papámnak vagy egy 125ös hondája. lehet akkor azzal kezdem.


Tudom hogy nem szabad spórolni ruhán bukón. ezért kérdeztem, h mi az ami tényleg megéri az árát.


sztem ez a rózsaszín már túl aranyos. :P

2011. jan. 3. 13:46
 6/13 Da puta madre válasza:
Aranyos..Igaz. Mit gondolsz, nem illene hozzád?:) Biztos jól gyorsul, sportos is. Ha csak a színe a baj, átfényezzük, elintézem.
2011. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

fényezni nem kell. a szín tökéletesen megfelel. :)

meglátnak majd vele, azt hiszik h tényleg aranyos vagyok :D

2011. jan. 3. 14:09
 8/13 Da puta madre válasza:
Miért? Nem??
2011. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha sportos motort szeretnél,akkor Honda CBR 125.Elég puding egy motor,én Simson után nem éreztem éles különbséget.Tanulómotornak szerintem ideális.

Esetleg Honda CG 125,CBF 250,Yamaha YBR 125.

Egy jó állapotú Simson is nagyon megteszi.Ha jól van beállítva,nincs összebarmolva a váltó(gondolok a különböző sufnis áttételekre) esetleg van rajta egy 60-70köbcentis henger,négy sebességes váltóval,akkor simán utazhatsz vele 70-75km/órás tempóval.


A ruházat ezen a szinten majdnem mindegy.Nincs olyan ruha ami bármitől megvéd,a legjobb védelem az,hogy ésszel közlekedsz.

125/250 kategóriában egy valódi bőrdzseki,egy farmernadrág,magasszárú cipő,esetleg bakancs bőven megfelel.Én ezeket a ruhákat használom motorozáshoz.Ezen kívül egy CMS GP2 sisakot és egy protektoros cross kesztyűt használok.A kesztyűt csak nyáron,télen vastag síkesztyűt.

A sisak 14ezer ft körül van,a kesztyű 3-5 ezer.Egy bőrdzseki 10 ezertől már kapható.

2011. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsi,elfelejtettem.Ilyen a sisak. :)

2011. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!