Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót kereskedésből...

Használt autót kereskedésből vagy magánszemélytől érdemes venni?

Figyelt kérdés

Gondolom ha kereskedésből veszem, akkor azt az autót a kereskedő is átnézte jó alaposan mielőtt megvette volna.

De lehet hogy így több hasznot tesz rá, tehát drágább.


2011. jan. 3. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Külföldön: Kereskedésből.

Kishazánkban? Magánszemélytől vázee, mert Ő legalább mindent elmond az autóról, nem tekeri vissza a KM órát nem nismásolja el hogy csöpög az olaj a motorból vagy hogy 3x úgy megtörték az autót hogy csoda hogy egyenesen megy.


Az igényes magánszemélyes hirdetésekre szoktam vadászni. Könnyedebb a légkör, mindenre fény derül hiszen mindenki szeret az autójáról beszélni. Kereskedésbe mivan? "há nagyon jó kis autó ez, megy, meg alig fogyaszt és csak 10 kilométer van benne pedig már 100éves!"

2011. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
magánszemélynél rugalmasabban lehet alkudni is, mint a kereskedésben
2011. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nako ***** válasza:
100%

Csak annyit mondok, hogy apámat régen márkakereskedésben vágták át...

Használt kocsit vett magántól és átnézette előtte. Sajna olyan kereskedésbe mentek, amit az eladó javasolt, persze később kiderült, volt ott haverja. Szal apámnak simán bemondták ott, hogy tuti a kocsi, közben meg az egész teljesen át volt fényezve, alatta gittel.


Szóval magántól vegyél, DE NE abba a kereskedésbe vidd átnézetni, amit ő javasol vagy közel van hozzá!!!

2011. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi most vettük az autot egy hónapja magánszemélytöl.Még az utolsó egy kis karcolást is megmutatta a kocsin,és alkudni is tudtunk még belöle.Szoval,csak ajánlani tudom én is,hogy magántol vedd,mert a kereskedök rárakják a maguk hasznát még külön.
2011. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is általában magánszemélytől érdemes autót venni,habár én a két legutóbbi autómat kereskedőtől vettem,alkudni is tudtam,és nem is vertek át.Mindkét autóról alapvetően jók a tapasztalataim.Bár kicsit többet fogyaszt annál,mint amit mondtak.De valahol mindenki szépít!
2011. jan. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az álmoskönyv szerint az autókereskedő nem kimondottan a becsületes és igazmondó ember prototípusa..


-Persze tisztelet a kivételnek: édesapám találkozott egy emberrel, aki 1968-ban Sopronban ismert egy embert, aki állítólag már látott olyat(fényképen).

2011. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!