Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyet vegyek? Több extrával...

Milyet vegyek? Több extrával állítólag megbízható japánt vagy olcsó fenntartású olcsó alkatrészű németet?

Figyelt kérdés
Van egy körülbelüli 220-230 ezres keret(átiratára van külön pénz ) autóvásárlásra.Tanuló első autónak kell 17 éves vagyok.Apum Opel mániában szenved szerinte S corsa.Bátyám japán mániás szerinte Mitsubishi Colt .Mind a kettő azonos állapot és azonos évjárat.Melyik lenne célszerűbb vagy valami más kis köbcentis benzines autó ?Esetleg a listán van Ford fiesta,Suzuki swift,seat ibiza.Ezekről mi a vélemény ?Ti mit vénetek a helyemben ?Nem divat autonak kell a csajok előtt de ne is legyen ciki ,szép felnikel meg egy jó igényes zenével megelégednék.
2009. jan. 29. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha 17 évesen autód lesz akkor ne verd itt a nyálad ezzel, hogy nem tudsz választani, hanem örülj, hogy nyalják a seg*edet!!!
2009. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem valamit félre érhettél mert egyáltalán nem nyalják.Azért hogy jogsim és kocsim legyen 1 éve Mcdonáldban dolgozom.inkább a kocsiba tankolok mint valami cluban a 13 éves lányoknak jaszoskodjak 100 ezer forintos telefonommal mint sok 17 éves.
2009. jan. 29. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok. Ez a válasz szimpatikus. Visszavonok mindent, pontozzatok le, megérdemlem.
2009. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Háát.. ez az összeg azért még naygon karcsú egy autóvásárláshoz, én a helyedben még hozzáküszködnék legalább 100-050 ezret, mert annyiból, amit írtál, fel kell készülnöd a folyamatos javítások kiadására

(egy szép felni, meg igényes zene már ott van kb. árban, és akkor még nincs köré autó)

2009. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami ! Papám 150 ért vett egy 86 os v polot és 2 éve semmit nem költött rá és használja normálisan.Szerencsére bátyám ért a kocsikhoz.Ha kell ő kilakatolja vagy szervizeli ha kell.Volt hogy 3-4 kocsiból hozott össze egyet.Külföldi papirosan jókal lehet venni a rendes ár töredékéért alkatrésznek.Ha hozzá rakok 150 et akkor meg ottvan hogy még 10 meg még 20 meg még 30 az ez már ezért jobb azmeg azért jobb.
2009. jan. 29. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván ez s igaz, hogy többért mindig van mégjobb, én csak azt akartam mondani, hogy a 200 az már nagyon a legalja, szinte "roncskategóia" de isteni szerncsével, vagy ismerőstől, 15 éve nála lévő karbantartott kocsit talán..
2009. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szia és tisztellek hogy igy gondolkodsz!!

azt nem irtad hogy diselt vagy bezinest szeretnél.


ugy gondolom hogy egy fiatal sráchoz valami kisebb és nem családi valo.Én a te helyedbe a használtauton beütném hogy 1400 ccm-ig benzines mondjuk 1990-töl és 300 000 ft-ig mert alkudni ugy is lehet ilyenekböl kb 40-50 ezret.

márkát ne irj több 100-at kifog dobni.

probáld ki ez a tuti.

bátyádnak igaza van jo kis japánt lehetne venni enyiért.

nekem golf 2-öm van TD és nagyon jo 3 ajtos 89-es évjárat és van benne zene is meg felni is és még szerintem a mai napig mutatos kis auto,szerintem nézd meg ezeket is.



i.a.:suzukit ne vegyél!!!!!!!!!!

2009. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy japán vagy német, csak ez a két nemzet képes autót gyártani! /megerősítem:suzukit neeee!!!/ nekem a mazda nagyon bevált, 323-as 16000os 6-7liter! 323f 1800as 141le tolva is 8alatt! A ford nem német!!!
2009. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem egy seat ibizám van 92es,de én nagyon meg vagyok vele elégedve jól gyorsul jól megy és 100ért vettem lassan egy éve és amit vettem bele az egy kuplungbowden meg kis tuningcuccok(direkt,dob meg stb)egyébként akkor japán ha választani kell!nekem speciel civic mániám van 20f
2009. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én japán párti vagyok, de ilyen idős és ilyen olcsó kategóriában sajna már csak az számít, h ki mennyire kimélte és tartotta karban a gépet. Ha mindkettő jó állapotú, akkor a colt jobb mint a corsa.
2010. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!