Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem elégszenek meg az...

Miért nem elégszenek meg az emberek olcsó de megbízható autókal?

Figyelt kérdés

Azt látom,hogy a legtöbb ember hitelbe veri magát 6-10évre és melette úgy él mint egy csóró.


ui:nekem 13éve egy zastava-m van amitt még anó 60eft-ért vettem és minden hiba nélkül működik.


2011. júl. 15. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ugyanazért, amiért gáz kínaiból öltözni, vagy az ikeában vásárolni. nagyravágyás, kivagyiság
2011. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

persze majd zastavával járok! nem őrültem meg!


Amúgy pedig én hitel nélkül vettem egy Ford Focus C-Max-ot!

Ja, és nem élek úgy, mint egy csóró.

2011. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ma 20:35

Jó döntés


Ami rég olcsó, arra a gatyád ráfizeted, és csak a bosszúságot okozza, illetve nem megbízható. Ki tudja hol mikor hagy cserben, talán ez közrejátszik, hogy a munkájához kell esetleg.

2011. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mert nekem számít, hogy szép legyen az az autó.

Alfa 159

2011. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell az embernek hitelbe vernie magát ahhoz, hogy jó autóval járjon. Lehet használtat is venni.

Azért a te eseted se jó: "nekem 13éve egy zastava-m van".

Próbálj ki egyszer egy max 10 éves nyugati autót és rájössz, hogy mi a különbség egy zastava és egy olyan között. Nem bántásból írtam! Csak ez a véleményem.

2011. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindig a legjobbra kell törekedni ami tőlünk tellik. A Zastava újkorában sem volt egy nagyszerű autó mostanra megmár eljárt felettük az idő ahogy mi is öregszünk és lesznek helyettünk majd újak. Persze aki egy évben megy vele pár száz km-t annak mindegy milyen van. Én maradok a jól bevált német BMW-nél
2011. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mert egy ütközésnél kicsit azért számít, hogy egy régi papírautó avagy egy mai biztonsági normáknak megfelelő 65légzsákos páncélszörny ütközik.

Illetve a benzinárak is jók lehetnek, bár nemtudom mennyit fogyazst egy őskövület.

2011. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor nagyzoljatok! Ezt az autót 150eft-ból cakli-pakli rendbe lehet rakni(kaszni-motor) Más ember 3-4hónap alatt költ ennyitt törlesztésre.


Ja és hosszú távokra is járok vele.pl:voltam már Lengyelország,szlovákia,Ausztria,Románia,Bulgária.

Úgy közlekedek ahogy elővan írva:város 50/országút 90/autópálya 120. fogyasztás:5-7L

2011. júl. 15. 21:14
 9/19 A kérdező kommentje:

20:48as


Akkor ezt mond a motorosoknak is :)

2011. júl. 15. 21:16
 10/19 A kérdező kommentje:

20:35ös


A kérdés nem neked szolt.Hanem azoknak akik a semire hitelbe verik magukat.

2011. júl. 15. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!