Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha robogóból az 1000es szerviz...

Ha robogóból az 1000es szerviz előtt szedetem ki a fojtást elvész a garancia?

Figyelt kérdés
45km/h-val kissé nem vagyok megelégedve, de az 1000km messze van és addig nem szeretnék végig ennyivel menni. Van valamilyen megoldás ami mindkét szempontból (garancia, sebesség) pozitív?
2011. jan. 7. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem te "szeded ki a folytást" (nemhiszem, hogy egyáltalán menne, mert ma már sok robogót a fedélzeti számítógéppel "folytanak le", amivel egyszerűen nem tudsz mit kezdeni), hanem ahol vetted a motort, ott veteted ki, akkor megmarad a garancia.
2011. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem én szedném ki hanem kiszedetném szakemberrel természetesen, csak azért érdekel, hogy ha szakember (vagy az a hely ahol vettem) még az ezres szerviz előtt szedi(k) ki megmarad-e a garancia vagy nem károsodik a robogó. mert azt tudom, hogy 1000km után kiszedik mindig, de én hamarabb szeretném mert ez a sebesség egy kicsit lassú nekem. köszönöm válaszod!
2011. jan. 8. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok. mi már úgy hozattuk el, hogy először kiszedettük belőle a folytást. tehát már kipróbálva iis úgy volt, hogy a végsebessége 85KM/H volt. de ez függ a modelltől is. egy boltbajárós robogótól ezt ne várd. esetleg max 60-70.

üdv!

2011. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sot az elso 1000 kilometerben kellene a legjobban a fojtas mert hanem hamar tonkre megy a robogo! Foleg ha egy kinai "szuper megbizhato" peldanyt vettel! Szerintem ne vetesd ki bejaratasnak az a 45 boven eleg!
2011. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!