Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet gyári garancia?

Chevrolet gyári garancia?

Figyelt kérdés

A kérdésem részleteiben a következő.

Most nem rég vettem egy Chevrolet aveot, amin még másfél év gyári garancia van! Ha jól tudom, akkor a kocsit évente vagy 15 ezer km megtétele után el kell vinni kötelező szervízre, mert ha nem akkor elvész a gyári garancia!

A kocsimat csak is kizárólag Chevrolet márkaszervízbe vihetem el a kötelező szervízre, hogy a garancia megmaradjon vagy pedig elvihetem egy Bosch Car Service-be is? A Bosch Car Service tulajdonképpen ugyanazokkal a jogokkal van felruházva mint egy márkaszervíz, csak márkafüggetlen! De lehet rosszul tudom!

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 21. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Bosch szervízbe is elviheted régeben nem lehetett te törvényt módosítottak persze ezen sokat reklamáltak a márkaszervizek de nem sikerült nekik. Sőt akár milyen kis maszek autószerelőhöz is elviheted ha hivatalosan tudja bejegyezni a szervizkönyvbe a szervíz alkalmakat.
2011. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!