Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok lélektani határ volt már...

Sok lélektani határ volt már az üzemanyagok árát tekintve. Mennyi kell legyen az üzemanyag ára, hogy letedd az autót?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs saját kocsim de fogok venni ha lesz rá pénzem, még akkor is ha 500ft lesz 1liter üzemanyag.

A tömegközlekedés is drágább lesz ha nő az üzemanyag ára úgyhogy sokat nem spórol az aki buszozik.

Ha majd dolgozok akkor busszal nem tudok menni mert a szerszámokat nem tudnám busszal elvinni.

2011. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem úgy megy, hogy egyszer csak leteszem a kocsit. Ahogy nő a benzinár, úgy egyre kevesebbet használom. Például két éve napi szinten autóztam, ma már csak 3-4 naponta, igyekszem tömegközlekedéssel megoldani az utakat illetve egyre kevesebb helyre megyek el, amit lehet, itthonról intézek.
2011. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Én most vettem egy robogót,

jó időben ki tudom vele váltani az autót(melóhelyre járni).

2011. jan. 9. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van robogóm, 2,5-3l között eszik.

Sajnos csak egyedül tudok vele menni, csak jó időben és sok cuccot nem tudok rajta cipelni. Amint lesz kocsira pénzem veszek egyet.

Egyenlőre jó a robogó mert keveset eszik és inkább ez mint bicikli.

2011. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tök mind1 hogy mennyi lesz a benzin, mert a benzin árának növekedésével a buszjegyek, bérletek is aránytalanul emelkedni fognak
2011. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tervezem, hogy veszek egy jó 124-es dízel mercit, mert az étolajtól kezdve a fütöolajig minden szarral elmegy.
2011. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi csak nagybevásárlásra használjuk az autót, vagy ha sok átszállással messzire kéne menni.

munkába, közeli helyekre villamossal vagy busszal megyünk.


szerintem megengedhetjük magunknak, hogy használjuk.

2011. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan lehetőség, hogy ne autózzak. A munkahelyem és a lakhelyem között nincs normális közlekedés. (min. 1,5 óra lenne + 2 km távot kellene leküzdeni településen kívül) Autóval 30-35 perc. Közelebb kéne költözni, de arra nincs keret per pillanat.
2011. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az autó kell a munkához, vállalkozáshoz, vagy ha el kell vinni valamit, vagy valakiket, vagy ha legalább ketten utaznánk. Ezért soha nem teszem le, még a 800 forintos benzinár mellett sem, csak ritkábban fogom használni. Venni akarok egy 125 cm3 motort (a kinézett példány 50 cm3-es a papírok és a gyári adatok szerint), 4 ütemű, km-enként 3 litert eszik, ha hajtom, tökéletes lesz, ha egyedül kell menni valahová, a dugók pedig már nem fognak feltartani.
2011. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem teszem le, ha többen megyünk, jobban megéri mint tömegközlekedni, egyedül meg télen is motorral járok. 250ccm, 3 literből kijön. A tömegközlekedés Mo-n sajnos nem valós alternatíva, azért járnak sokan azzal, mert nincs pénzük autóra. Diákként is utáltam, de akkor még nem volt választás.
2011. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!