Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányoknak jobb a női vagy a...

Lányoknak jobb a női vagy a férfi oktató szerintetek?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy sikeres eü, kressz, rutin és 2 sikertelen forgalmi vizsgán. Idős férfi oktatóm van, aki kiválóan vezet,ám ha én hibázok igencsak felkapja a vizet, soha nem mondja meg előre mit kellene csinálnom, vagy most mire kell majd figyelnem, csak ha elkövetem a hibát utána. Így azonban állandó feszültségben vagyok, hogy vajon mikor fogok véteni. Beülök mellé és 10 perc vezetés múlva oda minden önbizalmam. Szerintetek érdemes lenne oktatót váltanom? Lehet az a baj hogy férfi? Hogy oldjam meg a problémám?
2011. márc. 29. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én oktatóm is ezt tette velem, de a lényeg hogy ne add fel! Kitartás! Ne cseréld le csak emiatt!
2011. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Válts oktatót. 5 sikertelen forgalmi után nekem is lekoppant, hogy az elsőnél kellett volna nagy ívben p...csán rúgnom azt a libát.


Nekem spec női oktatóval volt rossz tapasztalatom, de szerintem ez nem nemfüggő, hanem jellem. Merj váltani. Így nem fog menni. És ez nem a Te hibád.

2011. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 3 női oktatót ismerek és mindhárom tragédia.

Vezetni ugyan csak egynél vezettem, de nála 2x buktam, mert arra sem volt képes, hogy szóljon, hogy még nem vagyok kész a vizsgára. Úgy beszélt velem mint egy kocsis...

A másik kettőt a tanpályáról ismerem (nem egy autósiskola). Nah azok mellé még utasként se ültem volna be nem, hogy tőlük tanuljak vezetni...

Tragédia...

Ne menj női oktatóhoz.

21/L

2011. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én eleve olyan oktatót kértem az autós suliban, akinek erős az idegrendszere. Férfit adtak, és nagyon jól jártam vele. Kellett hozzám a türelem, de nem h.lye vagyok csak lassú :-D Viszont azt nem viselem el, ha rámkiabálnak vagy aláznak, hamar leszántom a kocsi oldalát a "stressztől".
2011. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem azert, de elore o honnan tudhatna hogy te eppen mit fogsz hibazni? Nem jos a szerencsetlen.

Elkovetsz valami hibat, akkor arra felhivja a figyelmet (hogy milyen stilusban azon mar lehet vitatkozni), te tanulsz belole es ugyanazt a hibat a jovoben igyekszel nem elkovetni. Ez igy megy. Meg gyakorlassal.

2011. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nekem szintén idősebb férfi oktatóm volt és ugyan úgy 10 perc után agyhúgykövet kaptam... ha tudtam, hogy másnap megyek vezetni minden bajom volt.Vizsgán miatta húztak meg, mert belenyúlt a pedálba és lefulladt az autó egy rohadt meredek emelkedőn felfelé a csúcsforgalomban... persze ezt a vizsgabiztos nem látta...

volt még pár húzása... vezetés helyett az ő ügyeit intéztük (-8 helyre mentünk be ), 40 fokban elfelejtett szólni, hogy vigyünk kaját meg sok vizet mert reggel 8-tól este 6-ig bent leszünk ,nem pedig 1-1 órát... elfelejtett értem jönni szakadó esőben novemberben.. és ilyenek...

sztem válts te is! :)

a saját érdeked előbbre való, mint az, hogy rosszul esne-e neki...ha már ennyire pöts

2011. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én történetem is így kezdőtőtt. Ugyan ilyen férfi oktató, ugyanilyen stílusban "tanított". 2x megbuktam, majd minden sikertelen vizsga után 2 óra vezetés után ismét bejelentett vizsgázni. Így eljutottam az 5. vizsgáig ami szintén nem sikerült. Mehettem PÁV-ra, nagyon megalázó volt, sok tényleg buta ember volt ott és a könnyű feladatokat se tudták ott megcsinálni. De még azok is sikeresen vizsgáztak le, akiknek sikertelen lett volna...csak ugye itt is a pénzről szól a dolog.


Majd az egésszel úgy voltam, hogy nem lesz jogsim, beleöltem vagy 200-300ezret, és sehol nem tartok. Aztán apukám unszolására átmentem egy nő oktatóhoz a kerületünkbe, apu ismerőse járt hozzá. Na ő megtanított vezetni, és első vizsgán átmentem. Addig nem jelentett be míg nem tudtam mindent jól. És nem volt idegbeteg velem, nem üvöltözött és sorolhatnám amiket a férfi vezetőnél átéltem. Így pont mielött letelt volna a 2 év, előtte 3 nappal sikeres vizsgát tettem.


Ha apukámra hallgatok már a 2. bukás után, hogy váltsak, sok sok időt, pénzt és streszt megspórolhattam volna magamnak.


Én csak azt tudom javasolni, hogy válts, és az sokat segít ha a lakhelyed közelében jársz vezetni. 23/N

2011. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14:08-as vagyok.


Ja és azóta akinek mondom hogy 6.ra mentem át nem akarják elhinni, mert úgy vezetek mint jó pár ügyes férfi. Nem tötyögök, haladok rendesen, nem bénázok, rutinosan csinálom a dolgaim és sorolhatnám:)

2011. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem válts! Én is idősebb férfi oktatónál tanultam. 4.re mentem át. Ő nem kiabált csak finoman beszólt! Úgy vezettem ,hogy figyeltem mikor telik már el az az idő amit mellette kell ülnöm. Nekem nem javasolták a váltást most ott tartok, hogy 10 éve van jogsim egyszer vezettem 15 km-t. Szégyenlem! Elvette minden kedvem, bátorságom a vezetéstől.
2011. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Az én oktatóm zenét hallgatott, és aludt, nem nála kezdtem vezetni :D
2011. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!