Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet szerezni egy EREDETI...

Hol lehet szerezni egy EREDETI Subaru-s emblémát?

Figyelt kérdés
Már 5 éves korom óta imádom a Subarukat és mivel sajnos nem hinném,hogy lesz nekem valaha is egy ilyen autóm ezért is szeretnék egy emblémát. Vki nem tud szerezni nekem egyet,mert mindenhol néztem teszvesz,vatera de sajnos nincs ott sem...
2011. jan. 12. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt megtaláltam én is,csak sajnos nem ilyenre gondoltam,hanem erre: [link]
2011. jan. 12. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd én nézek neked :) Haverom autószerelő van 3 subaruja ebből egy kicsövezett rally autó. Nagyon fasza gép. Aláz mindenkit. Ha találok ilyen emblémát én elhozom neked :D Nekem csak a motorjuk tetszik..van benne szufla :)
2011. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy de az kicsi öntapadós, azthiszem a kulcsra való.
2011. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miért nem veszel egy kis justy-t és akkor mondhatod hogy van subarud, vagy egy régebbi impreza....
2011. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Subaru márkakereskedésben. Kb annyiba fog kerülni mint egy aranytömb. De azért érdemes megkérdezni.
2011. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!