Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi fogyaszt kevesebbet? 50ccm...

Mi fogyaszt kevesebbet? 50ccm vs 125 ccm-es robogo.

Figyelt kérdés
A kérdés megvan adva melyik amit gazdaságosabb fent tartani?Mire lehet számítani egy robogonál 2-3 Literre?
2011. jan. 13. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50est gazdaságosabb , mivel se rendszám, se vizsgáztatás, se átiratás,se semmi, csak egy nagyon olcsó biztosítás. 125ösre már kell átírás, törzskönyv, több biztosítási díj, legalább A1 jogsi. És alkatrész is tuti drágább hozzá. Fogyasztás meg sokmindentől függ.
2011. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok 125-ös robogót 50-es ként használnak és nagyon jó szakembernek kell lennie aki észreveszi hogy nem is 50-es.

Mifelénk én egy robogón se látok rendszámot és az is biztos hogy nem 50-es ek.

Én 125-ös re szavazok, remélem nemsokára lehet vezetni majd B jogsival őket

2011. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél 125-ös MZ-t, 1000x jobb mint egy robogó és nem is kerül sokba és alkatrész is van hozzá dögivel, csak tudni kell hol kell keresni, ha nem gyilkolod akkor nem is romlik el és nem is fog sokat enni, 3-4L-el beéri.
2011. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a 125 ccm es kevesebbet fogyaszt mivel ezek már általában 4 üteműek

viszont tbbet kell rájuk fizetni(ezt az előttem írók már leírták hogy miért)

2011. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50-est azért is gazdaságosabb, mert nem kell semmi csak biztosítás! enyém elmegy 3-4 literrel ha csuklóval megyek városban...
2011. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!