Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem kellenek autószerelők...

Nem kellenek autószerelők sem? Ajánlanátok valami jó lehetőséget? Nettóban 150 ezret meg kellene keresse. Nem? Hol keressünk munkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában nem kellenek az autószerelők sem?

Párom nagyon olcsón maszekol, mindenféle típusú és nagyságú autót elvállal és tényleg mindenhez ért. Mindenki visszatér Hozzá (szerintem az olcsó szerelést használják ki, na jó ért is hozzá), rengeteg barátja van és nekem is dicsérgetik.

Állandóan fekete motorolajos a keze.

Szerinte ha a benzinköltségen és az alkatrészen kívűl óránként 500ft-nál többet kérne nem hívná senki sem!?

Munkát is szeretne találni, ami jobban fizet, mert havi 83 ezer nettót fizetnek itt Tatabányán.

Valaki tudna ajánlani valami jó álláslehetőséget Neki?

4. gyermekünket várjuk és szívesen költöznénk BP.-re is.

Szerintem a nettó 150 ezret meg kellene keresse. Nem?

Hol keressünk munkát?

Köszönjük a válaszokat!


2011. jan. 14. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tuti tippet nem tudok neked adni, de én azt javaslom, hogy menjetek külföldre ha 1 mód van rá! Itt már nincs értelme maradni.
2011. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Külföldre hová? Tudsz valami pontosat? Köszi.
2011. jan. 14. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha bele fér a költözés is, akkor Veresegyházon a Szinkron-t ajánlanám. Jó munkakörülmények és jó fizetés.


Külföldre, ha nem akartok költözni akkor valahová az osztrák határ mellé, mert a mindennapi bejárást is meg tudja oldani. Abból a fizetésböl nem fogja földhöz vágni a benzinpénz.

Esetleg Németország. Kimegy a férjed, dolgozik, megalapozza a helyet és mentek utána.

2011. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Szinkron-ba vették fel most, hétfőn kezd, mert a 83 ezres fizetése megszűnt. De itt Tatabányán azt mondták Neki, hogy az első 3 hónap minimálbér.

Osztrákoknál határ mellett tudnál ajánlani jó munkalehetőséget vagy Németországban?

2011. jan. 14. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát Veresegyházon a Szinkronnál dolgozik a párod?


Másik kérdés.

Tud a Férjed Németül legalább társalgási szinten?

2011. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van nyelvtudás akkor Ausztria!
2011. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem a veresegyházi, hanem a tatabányai Szinkronnál fog hétfőtől dolgozni a párom. Németet megérti, de nem tud mindenre válaszolni.

Ausztriában hol?

Köszi.

2011. jan. 14. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!