Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelők! Valaki megtaníta...

Autószerelők! Valaki megtanítana egy csajt az autószerelésre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze biztosan megtanítanak, csak iratkozz be egy autószerelői szakközépbe :)
2011. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én megtanítom de az nem könnyű dolog mert érteni is kell mi miért és hogyan működik hogy a szerelés ne csak rontson a helyzeten. Amúgy én nem vagyok autószerelő csak egy tuning mániás megszállott. De raktam már össze darabjaiból(porából) több kocsit is.
2011. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kihívásokat szőke nőt is megtanultam fainul vezetni.

Lehet nem tudja mit miért csinál de ahhoz képest jól vezet :D Erre nagyon büszke vagyok ám.... :D

2011. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy jó kérdés, hogy hol is tartasz.

Ha eddig csak nézegetted az autókat, akkor először nem ártana elméleti tudást begyűjtened.

Ha mondjuk tudod hogy működik egy belső égésű motor vagy egy tárcsafék, vagy mire jó egy szimmering már jobb a helyzet.

2011. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Elméleti szerkezettani ismereteim azért vannak, alap dolgokat meg tudok csinálni de azért komolyabbat már nem, szóval nem vagyok hozzá teljesen analfabéta :) Viszont úgy gondolom ezt csak a gyakorlatban lehet normálisan megtanulni.

A szakközép időbeosztását nem dolgozó embereknek találták ki...


Ja, és nem vagyok szőke de voltam már ;)

2011. szept. 20. 12:08
 6/16 anonim ***** válasza:

Neked volt pályaválasztással kapcsolatos kérdésed, ugye? :)


Ha már ez-az megy az jó, szívesen segítenék, de nem kocsikkal foglalkozom. De inkább az ismerőseid között keress, kicsi az esélye hogy pont egy környékbeli fog válaszolni.

2011. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
teaman - ha komolyan gondolod, írj privátba :)
2011. szept. 20. 12:33
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem én írtam a pályaválasztással kapcsolatosan, de olvastam :) Én már nem vagyok annyira "mai csirke", 29 vagyok (és Budapesti), szal nem állok pályaválasztás előtt ;)
2011. szept. 20. 12:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Mit ajánlasz cserébe?:))) Egyébként nagyon összetett a dolog, nem hiszem, hogy 1-2alkalom alatt megtudnád tanulni.
2011. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ejj.. hát mire célzol ;) amúgy pedig egyértelmű hogy 1-2 alkalom alatt nem
2011. szept. 20. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!