Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a VIP Car...

Mi a véleményetek a VIP Car motorolajról?

Figyelt kérdés
Kérem, csak azok írjanak, akik használják vagy használták.
2011. jan. 15. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt használom, nekem ugyanolyan mint a többi, nem látok különbséget...
2011. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagy előnye hogy olcsó én az öreg robiba használom ugy füstöl már az istenadta sűrűn kell cserélni benne az olajat valószinű már a gyűrűk is elkoptak benne de a robi meg ehhez hasonló kisgépekbe amiket nem sajnálsz szerintem nyugodtan használd. Kocsiba én nem önteném bele a szaga is olyan fura szerintem nem is rendes motorolajszaga van meg semmi gyári ajánlásal sem rendelkezik
2011. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hengerfejes autómba jó volt, ami 500km alatt megevett 1L olajat. Egyébként meg egészséges autóba NEM NEM SOHA!!!!!! Ultragagyi, a motor javítása 100x annyiba fog kerülni mint amit megspóroltál az olajon.
2011. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fontos ellenőrizni az autó könyvében hogy milyen előírásoknak megfelelő olajat kell beletölteni, és ha az adott olaj megfelel az elvárásoknak akkor mehet. A legjobb a szintetikus vagy esetleg félszintetikus olaj.
2011. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtok mondani oldalt, ahol rá lehet keresni, hogy melyik autótípusba milyen motorolajat ajánlanak?
2011. jan. 15. 13:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen autód van? Márka, típus, évjárat, motor? Egyébként a legegyszerűbben az autó használati útmutatójából tudsz utána nézni.
2011. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volkswagen Passat 1,9 TDI 1998, 110LE
2011. jan. 15. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:

TITAN GT1 PRO FLEX 5W-30

Ez az olaj, és az ezzel egy minősítés alá tartozók.

2011. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teszkó gazdaságos felújított motorolaj... Ha ez neked mond valamit. Maximum motoröblítésre használnám autóba, de pl. csapatós autóba kiváló, ahol gyakran cserélsz olajat. Tüzet gyújtani is kiváló.
2011. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!