Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményed a Valvoline...

Mi a véleményed a Valvoline motorolajról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
1866 óta gyártanak kenőanyagokat, csak tudnak valamit!
2010. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy jó a sokat futott autókhoz? 190000-et futott az autóm.
2010. máj. 10. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:

A Valvoline olajaknak van 100 tipusa, nem mindegy mit mibe öntessz! Nem hiszem, hogy bármilyen olajjal csodát lehetne tenni!


20 éve volt egy öreg Zsigulim, vettem bele félszintetikus ESSO olajat, hogy majd csodát tesz vele. Egy hétig bírta, akkor megállt. Szétszedtük, minden alkatrésze gyönyörű tiszta volt, mintha akkor gyártották volna, csak a korommal együtt a kompresszió is eltűnt a motorból! :)

2010. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én a Valvoline MAX LIFE 10W40 olajra gondoltam.
2010. máj. 10. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
A régebbi autómban én is Valvoline Maxlife-ot használtam, teljesen meg voltam vele elégedve. A mostaniban is Valvoline van, amikor erre cseréltem az olajat, jó 1,5 literrel kevesebb lett a fogyasztás, igaz nem tudom, a korábbi olaj milyen típus volt - valószínűleg nagyon gagyi. Szerintem jól jársz vele, mivel nem is számít túl drágának.
2010. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én total-t használtam mindig is,nekem ez bevállt!
2010. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!