Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Simsonom indulás után kb.1...

Motörhead kérdése:

A Simsonom indulás után kb.1 km-en keresztül, rángat és fullad, nem akar menni, után viszont tökéletes. Mi lehet a baj? Gyertyát, gyújtáskapcsolót már cseréltem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmüen üzemanyag ellátási probléma.
2011. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban mire gondolsz? Már egy éve ilyen arányú keverékkel járok. 1:50
2011. jan. 16. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Tisztítsd ki a karburátort is.
2011. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kell erőltetni egy km-ig. türelmesen be kell melegíteni. ha hideg a motor, akkor a dugyttyú nem ül a hengerbe teljesen, nem tölti ki azt. ha már bemelegedett, az anyag kitágul, tehát passzolni fog a hengerbe, és tökéletesen fog működni. öreg, vagy szétthajtott kétüteműeknél gyakrabban előfordul.
2011. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A bemelegítésen már túl vagyok,indulás előtt elszívok egy cigit,de mégis ugyanúgy rángat a motor.
2011. jan. 17. 09:26
 6/8 anonim válasza:
Esetleg gyújtás??
2011. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes nekem ugyanígy van, megkérdeztem egy szerelőt aki azt mondta, hogy ez így normális mikor meleg pörgessem ki egyszer utánna jólesz. És igaza lett tényleg jó. Mikor melegszik nem pörög csak alapjáraton jár és a gyertyára is rakódhat fölös anyag (mivel 2t ezért olaj) és annak le kell égnie.
2012. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dettó, hidegen szivatoval is indul picit megszivja magát aztán alapjáraton járódik persze, utánna olyan, eddig 2 ilyen motorom is volt mindkettő ilyen volt és 2T. Szerintem normális. Nyáron 40 fokba viszont nincs ilyen jelenség :D
2018. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!