Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1 babetta 207-ese, és...

Van 1 babetta 207-ese, és vettem rá egy babetta dellorto karbit. Rátettem, és az elején stivatóval el is indult, de utána pár sec-t pöfögött, majd leállt. Bepökte a gyertyát/nemtom mér/, és ezt eljátszttam 2-3 szor, de mostmár be se indul. Mi legyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem be kell állítani a benzinszintet nem tudom hogy nekem még a régi jikow-os van azon én se birom beállítani
2011. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk az enyém be se indul
2011. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a babettához kapható dellorto karburátort nem kell állítani!

AZ egy olyan karburátor amit gyárilag a legoptimálisabb beállításokra teszik. Csak ráteszed és mész! A dellortonak 10 másodpercig (vagy addíg sem) van szüksége a szivatóra utána már nem! Én csak rátettem és mentem, tök chopper hangja lett a motornak és úgy ment mint az állat . A dellortot ha szétszeded és állítgatod onnantól kezdve kampec neki. Műanyag úszós ,lapsúberes a legpontosabb!

2012. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Múlt héten én is vettem egyet a 210-es babimra és azt hittem nem jó mert nem volt alapjárat meg alig pörgött fel! Utána rájöttem hogy nagyon nagyon sok levegőt kap! Ekkor én a légszűrőjéhez kintre a burkolat alá tettem kettő vékony kerek textil darabot amitől kevesebbet kapott és minden jó lett! :) elsőre indul, jó alapjárat és harapós fordulatszám emelkedés, 50 Km/h a sebessége, szval állítani én semmit sem állítottam rajta.
2014. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!