Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa mustang 2011. októberben...

Jawa mustang 2011. októberben vettünk egy jawa mustang-ot Működött több mint két hónapig. De utána leált mindent átnéztünk de nem ment egy gyertyacsere megoldotta a problémát. Ezután kiverte mind két égőt és a gyertya is meghalt?

Figyelt kérdés
Azóta vagy 6 gyertyát megölt.Azóta új kondi megszakító. Gyárilag 8vos trafó van benne de most egy 6 voltosra cseréltem de így is maximum 15 percet lehet vele motorozni mert kinyírja a gyertyákat. Ha kicserélném 8 voltos trafóra megoldaná problémát?

2012. júl. 5. 20:06
1 2
 1/17 TOMAtm ***** válasza:
esetleg vehetnél biztosítékokat elé akkor nem kéne cserélgetni az alkatrészeket.am valszeg valami zárlatos vagy a generátorszabályzója halt be,nem biztos nem vagyok autóvillamosságis.
2012. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 homo ludensz ***** válasza:
Bocs de miért őt vettétek meg? Mikor bejött akik sokan vártak simsonra volt ki elunta és megalkudott. Szerintem akkoriban is a szükség vitte rá a srácokat mert nem volt választék meg pénzünk sem nagyon. Még mielőtt elmarasztalsz én Bervával mentem le Balatonlellére. Van némi összehasolitási alapom.
2012. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
azt hozzátenném raktunk bele új égőket és azok villognak benne és tegnap óta a gyújtáskapcsóló is mind 3 állásban gyújtáson van
2012. júl. 5. 23:13
 4/17 A kérdező kommentje:
most akarok venni bele gyári 8 voltos trafót szerintetek?
2012. júl. 5. 23:14
 5/17 A kérdező kommentje:
berakom az új gyertyát hibátlanul működik 15 perc múlva néha van szikra néha nincs (beraktuk egy másik motorba a gyertyát és nem működöt a motor szóval kegyetlen a gyertyákkal)
2012. júl. 5. 23:16
 6/17 anonim ***** válasza:

Fesz szabályzónál lehet szerintem inkább a bibi.

Azt cseréld ki. Aztán hátha jó lesz.

2012. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönjük a válaszokat

tudnátok abban segíteni hogy a fesz szabályzót mi módon lehet kicserélni.és hol találom meg.

2012. júl. 6. 09:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a mustangé pontosan milyen, de egy kis fém dobozt keress amibe megy vezeték a generátorból meg az aksiból.
2012. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
sziaztok most beszéltem haverral az enyémben nincs fesszabályzó mivel aksi sincs benne
2012. júl. 6. 13:15
 10/17 A kérdező kommentje:
veszek egy gyári 8 voltos trafót és hátha jó lesz
2012. júl. 6. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!