Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik típust választanád? -...

Melyik típust választanád? - Ford Focus kombi, - Opel Astra g vagy Vectra, - Skoda Octávia Melyikhez mennyibe kerülnek az alkatrészek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én opelt
2011. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én a második dízel Focus kombimat használom, igazából rosszat nem tudok rájuk mondani, szóval azt.
2011. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Opel Vectra.
2011. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseknél mindenki a sajátját ajánlja:)
2011. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 lodarazs ***** válasza:
Minőségben a sorrend: Octavia, Focus, Astra és Vectra. Én az Octaviát választanám.
2011. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Opelhoz a legolcsóbbak az alkatrészek.


Amúgy egy fullos vectrát vagy egy Laurin&Klement Octavia kombit vennék.

2011. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tubarózsa ***** válasza:

tegnapi 23.06nak: ebbe tökéletesen igazad van!

én is a sajátom ajánlom: Opel Vectra. (de ha ezen kivül választok akkor Opel Astra:))

(ui: öszintén szolva lövésem nincs mi mennyibe kerül, meg ilyenek, ha vmi baja van akkor apunak szoktam odadni, h csinálja meg, v vigye el ismihez megcsináltatni)

üdv, 20L

2011. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

A Ford messze a legjobb(futómű, kormánymű, motor, összerakás). Alkatrészek elfogadható áron vannak.

Itt egy táblázat, ez magárt beszél.

[link]


Aki meg az írta, hogy a Skoda a legjobb az egy óriásit tévedett, mert ezek közül az a leggagyibb, rá kell csak nézni a középkonzolra, az utastérben felhasznált anyagokra(mind az olcsóbb/rosszabbik fajtából való)

2011. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 lodarazs ***** válasza:
Látom, nem ismered az Oktáviát. Normál használat mellett a futóműhöz nem kell hozzányúlni min. 200 ezer km-ig (kivéve fék). A dízel motorjai szinte hibátlanok (nem keverendő össze a VW hibás pd elem konstrukcióival), mindemellett 4.9 l fogyasztással átlagban. Ehhez szerintem nincs mit hozzátenni. Van összehasonlítási alapom, dolgoztam Ford szakszervízben is, most Skodában. Az alkatrészárakról annyit, hogy a skodához be lehet szerezni negyedáron is a alakatrészeket. Octáviáról és Focusról volt szó.
2011. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Opel egyértelmű.....
2011. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!