Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Ibiza első kocsinak?

Seat Ibiza első kocsinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Anyagilag kb. ez engedhető meg, úgy 500.000 lenne kocsira(átírásra stb. külön van).

Családi, de mégis sportos kinézetű autót szeretnék. (így opel astra kilőve)

Suzukit nem szeretnék, mert csak régebbi jönne ki és ha netán balesetezek szeretnék egyben kiszállni:)


Érvek, ellenérvek?:)


2011. jan. 21. 09:28
 1/4 anonim válasza:
szerintem, jó választás de ha szabad kérdeznem milyen évjárat?
2011. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közhelyek, közhelyek... Amúgy jó választás az ibiza, ha megkapod ötszázért. Megbízható, kis motorral, ha nem zavarod, beéri 76,5-7 literrel. Az alkatrészára volkswagen árakon van.
2011. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Évjáratban 1996 felettit szeretnék. Használtautón néztem lehet kapni, de ha 6-700 még az se baj.


nem közhely, tény hogy rossz a régebbi swiftek ütközésbiztonsága. Ha egyedül autóznék nem érdekelne, de gyerekkel már nem kockáztatok.

2011. jan. 21. 10:49
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha már a családról van szó, a cordoba nagyobb egy picivel, és most már hasonló áron tudsz venni. Első autóm 97 es cordoba, a sportos kinézetéről meg optikai tuninggal gondoskodtam. Benzines, városban kicsit sokat eszik, de amúgy semmi gond nincs vele. Erre szavaznék :)
2011. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!