Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt hallottam, hogy a targonca...

Karácsony istván kérdése:

Azt hallottam, hogy a targonca hátrafele kevesebbet fogyaszt. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem igaz, mért fogyasztana kevesebbet?
2011. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,ez minden járműnél így van,ha előre mész benzint fogyaszt,ha hátra felé akkor pedig benzint termel.
2011. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
benzint termel? akkor senki nem menne előre.mindenki hátra fele közlekedik. akkor ezentúl mi adjuk majd a benzinkutaknak a benzint. meg majd 3000km-t teszek meg ezetentúl tolatva. de neked legyen igazad.
2011. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen,de hátrafelé lassabb!Biztos szoktál látni embereket akik tolatva parkolnak,na azért csinálják,hogy az odaúton elhasznált benzint visszatermelje az autójuk.
2011. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már az is elég, hogy hátramenetbe kapcsolod, miután megálltál. Reggelre tele lesz a tank.
2011. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Már az is elég, hogy hátramenetbe kapcsolod, miután megálltál. Reggelre tele lesz a tank."


NE PRÓBÁLD KI! Énis egyszer kirpóbáltam és annyi benzin termelődött, hogy szétrepedt a tank!

2011. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ferenc1981 válasza:
deeee még te is járj hátrafelé,és nemfáratsz ell,akár egész nap gyalogolj hátra felé menetbe és nemleszel éhes.......
2011. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezek a válaszok XD
2011. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát persze. mert a égésterméket visszaviszi a menetszél a targoncába.előrefele meg hátrahagyja. ugyanez az auto esete is. ezis baromság mint a többi válasz. XD
2011. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én meg beleszoktam hugyozni a tankba és úgy is megy. Érdemes kipróbálnotok!
2012. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!