Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Engednéd rokonnak/ismerősnek/b...

Engednéd rokonnak/ismerősnek/barátnak hogy kipróbálja a kocsidat úgy hogy ott ülsz mellette?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
persze ha megbízok benne miért ne. énis vezettem már más kocsiját és az enyémet is vezette már más
2011. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hogy ő milyen sofőr. Egyszer-kétszer megengedtem barátnőmnek, amikor még friss jogsija volt, hááát...

utána nagyon sokáig nem, mert szabályosan féltem.

2011. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
60%
Én engedném, kivéve a feleségemnek.
2011. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem egy felelőtlen, idióta hülyegyerekről van szó, akkor igen.
2011. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1 éves jogsija van. Elég jól vezet, tud bánni a pedálokkal.
2011. jan. 21. 19:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól még lehet egy idióta, aki nem bír magával és elkezd bohóckodni egy olyan autóval, amit nem ismer, és megöl mindkettőnket.
2011. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Túl sok akciófilmet nézel:D
2011. jan. 21. 20:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem viccel. Ha nem ismeri kellőképpen a kocsit és valamiv áratlan helyzet van akár össze is törheti.

Hiába vezetett már egy ugyan olyat (évjáratra, ccm-ben és lóerőben).


Két GVM trolinak is teljesen mások a menet tulajdonságai mégha ugyan abban az évben is gyártották őket.


Kérdésre is válaszolva. Engedtem már meg ismerősnek hogy vezessen. Öcsémnek is de ő többet csak utasként ülhet be mert ahogy ő mondaná csak kicsit odalépett és máris 100al mentünk. Hát kössz valaki meg kijön elénk mert hogy még messze van aztán mi is hiábask leszünk mert nem éppen 50el jöttünk.

2011. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem speciel egy két tonnás terepjáróm van. Nem telekjáró, terepjáró. 130-140-es tempónál autópályán elég egy kicsit óvatlan kormánymozdulat, azonnal beleng és borul. Szerinted egy 18 éves f@sz@gyerek 1 éves jogsival, ezerkettes zsigulin szerzett "hatalmas" tapasztalattal hány perc után törné rommá?
2011. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem 10 kilóméteres távokra gondoltam. 1-2 utcányi táv.
2011. jan. 21. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!