Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada fogyasztás!? A Ladák...

Lada fogyasztás!? A Ladák mért fogyasztanak olyan sokat? Tudom hogy régi autó, régi technika, de a porlasztó milyen "elven" működik, hogy annyi kaját ad neki?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a Ladák, kis ültetés, szélesítés, nagy felnik, és már is van egy gyönyörű autó, aminek egyedül álló Feelingje van. Ezért szeretnék nagyon Ladát venni, de a fogyasztásától félek.:(
2011. jan. 22. 21:33
1 2
 11/14 Micicica10 válasza:

Sok családi autó 600 km egy tankal a lada is ilyen!

Lemész vele a Balcsira Kálból 300 km kb az út végére félig lessz a tank! Több mint 10-szer voltunk Balcsin és mindig ezt az értéket kaptuk!

2013. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egy jól beállított karburátor és gyújtás mindent megold! Nekem hosszú távon 7.3 bent a városba 8-9 körül jön ki az azért nem vészes
2013. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Micicica10 válasza:
Igen Igen
2013. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Slezák Bence Gábor válasza:
hallottam különböző szerkezetekről amik a fogyasztás csökkenését szolgálják és esetleg a teljesítmény növekedését is, pl angol csoda, ami az ac pumpa által keletkező lüktető benzin nyomást szép folyamatossá alakítja, a másik az orosz csoda, UIS, ami egy alumínium lemez(kb 1 cm vastag) a karburátor és a szívótorok között, egy kis plusz levegőt ad a motornak amivel jobb keverék keletkezik és ez által jobb égés is ami csökkenti a károsanyagkibocsátást, a fogyasztást, a motor hangját, a plusz erőt ad, tisztítja az égés teret, a zsiguli.hu oldalon mind a kettőtől találni pontosabb leírást,
2013. dec. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!