Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6, Merci E-class, BMW...

Audi A6, Merci E-class, BMW 5, Lexus ES/GS, Hyundai Genesis vagy vmilyen más ebbe a kategóriába tartozó autó?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 20:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem a Lexus GS,mivel nekem is az van,és fantasztikus.Én nem vagyok német párti,a Hyundai-t meg hagyjuk.Meg amúgy sem sok van belőle,nem nép autó.Ha külföldre megyek üzleti útra,ott sem kell szégyenkeznem.Ha van rá pénzed,én ezt ajánlom.Itt egy link is róla: [link]
2011. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha számít a presztizs, csak Lexus. Ha nem fontos, akkor Hyundai.Elképesztő, milyen autókat gyártanak, csak MÉG nincs ( úgy 10 évig nem is lesz még ) presztizsük.
2011. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Audi A6, szerintem messze veri a mezőnyt

[link]

alul nézd csak meg Audi a legjobb ebben a kategóriában is

2011. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

BMW 5er!

[link]

[link]

2011. jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nagy Audi párti vagyok, de az új 5-ös BMW az nagyon nagyot üt mindegyiken! Fekete külső, bézs belső sötét faberakással! Ha lenne rengeteg pénzem biztos, hogy azt vennék (530d).
2011. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
én is Audi párti vagyok, de ha egy A6 mellé egy 5ös bmwt rakunk akkor én csak az Audit látom :P
2011. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nektek van is olyan autótok amit itt favorizáltok,vagy csak nekem van?Első válaszoló vagyok.Mi bajotok amúgy a Lexussal?Szerintem veri a mezőnyt.Előtte A6-osom volt,de nem vonzotta annyira a tekinteteket mint a Lexus.Meg tágasabb is,komfortosabb.Akkor mi bajotok vele?
2011. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy japán. Nekem túl ötlettelen, és személytelen. Bár tényleg jó autó, elismerem. Szerintem a MB, és a BMW melletti harmadik prémiumgyártó, az Audi meg próbálkozik csak.
2011. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem te még nem ültél ilyen autóban,mert akkor nem mondanál ilyet.De végül is, arra lehet hogy hiába várok hogy valaki személyes tapasztalatokról számoljon be,ergo boldog tulajdonosa legyen valamelyiknek.Nem érdekes,én legközelebb is Lexust veszek,mivel maximálisan elégedett vagyok vele.
2011. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De, ültem már benne, és éppen ezért mondom. Jó, és minőségi, de nekem túl japán.
2011. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!