Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlanátok? (Kérdésed...

Mit ajánlanátok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Első autóm megvételére készülök.:D és nem igazán értek hozzá..:S

nem akarok többmilliósat.. sőt..

Jo legyen a fogyasztása

jo motor?!


Nekem az Opel Vectra B és a Seat ibiza(régebbi tipusai) tetszrnek leginkább..


melyik a jobb? más tipp?:S


2011. jan. 24. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagy a Vectra kicsit első autónak? Persze nem vagyok én méretügyi szakember, ha úgy érzed kell az a plusz hely akkor leldd örömöd benne, de én első autónak ilyesmit biztos nem vennék, pláne mivel írtad hogy fogyaszáts is fontos, mérettel eggyütt nő a bevedelt literek száma is, Ibiza ebből a szempontból már okésabb. Más tipp? Ezernyiféle autó van amik ideálisak mint első autó (lista a telljesség igénye nélkül): Citroen Saxo, Daihatsu Charade, Fiat Punto, Ford Puma, Honda Civic, Lancia Ypsilon, Mazda 323, Peugeot 306, Renault Clio, Skoda Felicia és a két nagy favorit a Suzuki Swift és Opel Astra. Ami fontos hogy igyekezz ne az adott évjárat legolcsóbb modelljét kiválasztani, fizess inkább egy kicsit többet érte, de származzon biztos kézből és legyen jól karbantarva (ahogyan lehetőleg majd te is vigyázol rá), ilyesmin nem érdemes spórolni. Ha van ismerős aki ért hozzá akkor feltétlenül kérdd ki az ő véleményét egy konkrét autóval kapcsolatban is.
2011. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazadvan erre nem gondoltam:) csak megtetszett..

Opel Corsa B is tetszik még és mondták hogy kicsi auto révén a fogyasztása is kevés:)

suzukit nem szeretnék:S


igen van autoszerelő rokon mindenképpen viszem magammal:D


köszönöm a kimerítő válaszod:)

2011. jan. 24. 19:01
 3/3 A kérdező kommentje:

most nézegetem az autokat amiket irtál..:D már egyből az első.. a kis citroen.. nagyon édes:$:D mármint nagyon aranyos:DD

köszönöm:d

2011. jan. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!