Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten hol tudok (érdemes)...

Budapesten hol tudok (érdemes), ÚJ robogót venni? Szalon, kereskedés is érdekel!

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyit szansz ra?
2011. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tipikus magyar csoro ember vagyok vagyis OLCSÓN JÓT !! Hát kb 200ezer- 400ezer között !
2011. jan. 31. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Haat az nem gyenge penz! Vagyis nekem mint 17 eves. De szerintem Jobban jarsz ha hasznaltan veszel valami jobb minosegu keveset hasznalt robogot pl: Yamaha, honda, aprilia, piaggio, malaguti, derbi. Vagy esetleg nezz utana ujon hogy ezeket abbol a penzbol kilehetne-e hozni. De kinaiakat semmikep sem vegyel, mert lehet hogy kapsz hozza alkatreszt(az sem biztos) de sok baja van mivel gyenge minoseg. Ahhoz kepest hogy uj sok embert megteveszt es megveszi, pedig egyhasznaltal annyi penzzel sokkal jobban jarna. Azok a fajtak amibol sztem ne vegyel: motowell, kymco, keeway, stb ezek a noname robogok. CSakis valami jo minosegut vegyel, ha van meg kerdesed irj! Sajnos helyet nemtudok modnani, ahol megeri venni.
2011. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyiér max kínai keeway-t stb-t vehetsz, inkább vegyél használtam vmi Japánt, Suzuki, Yamaha stb, még használtan is jobban jársz azokkal, mint 1 kínaival
2011. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Suzuki morinivel gyárt, maradjunk a minarellinél, vagy a piaggio blokkosnál. Ennyiért kapsz egy vázilag hulladék motowellt, vagy egy blokkilag hulladék keewayt. Inkább egy 1-2 éves használt gilerát, piaggiot, apriliát, vagy yamahát vételezz. Sokkalta jobban jársz. De mindenképp valami minarelli/piaggio blokkos szerkezetre ruházz be!
2011. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!