Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csattog, durrog a kocsim?

Csattog, durrog a kocsim?

Figyelt kérdés
Van egy polski fiatom, de nagyon le van pukkanva. Kb 2-3 óráig indítóztuk mire beröffent, óriási füst lett, szikrázott, durrogott, majd szinte "felrobbant". Aztán semmi. Ma már próbáltam indítani, csak pöfékelt, meg szikrázott. Nem tudjátok mi lehet a baja? Nem mondom hogy sokat járok vele, egy havonta egyszer. Sajnálnám kidobni, szeretem. Azt ki lehetne próbálni, hogy hegyről lefelé megindítom, és berakom sebességbe, hátha indul?
2011. febr. 1. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kettes, hármas gyújtótrafó nincs megcserélve?
2011. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem indul nem indítózni meg tologatni kell, hanem megkeresni a hibát...
2011. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lol kettes hármas biztos nincs felcserélve. Lévén, kéthengeres kis kávédarálóról beszélünk, ráadásul tirisztoros billegős gyujtótrafó van benne, felcserélni se lehet a gyujtás sorrendet. Gondolom tologattátok, mi? Akkor számoljatok egy vezérműtengely cserével, mert valószínűleg letörött belőle az egyik bütyök. Ha szerencsétek van, csak a megszakítót kellene kipucolni, és beállítani.
2011. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, összekevertem a nagypolákkal ;)
2011. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Es mi a jo bubanatos, kekeres, jobbcsavaros almaert a loleanyoknak volt jo orakon keresztul inditozni meg plane miutan egyszer szikrazik szenved utana MEG tovabb eroltetni???

Hogy lehet valaki ennyire antimuszaki? Olyanrol hallottal hogy "szerviz"? Na oda kell menni ha valami nem mukodik, nem pedig kinozni eroltetni a szerencsetlen autot.

2011. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!