Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 16 szelepes 1.2 b corsába...

16 szelepes 1.2 b corsába föként iditás után hidegen de olykor melegen is csattog a hidrotőke 110ezrt futot mért csattog? Hogyszüntesem meg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 22:56
 1/5 T5- ***** válasza:

Biztos vagy abban, hogy tényleg csak annyit futott?

Sok olyan 100 meg 150 ezres autót láttam már ami valójában túl volt a 250-en is.

Nem ez a lényeg.

A hidró csattoghat akkor is, ha nincs neki elegendő olajnyomás.

Akkor is csattoghat, ha beszopott valami szemetet.

Akkor is csattoghat ha szimplán szar. Tudod ez úgy lehet megnézni, hogy kiveszed és ha össze tudod nyomni két újjaddal akkor megy a konténerbe, ha nem akkor megy vissza.


Abból kiindulva, hogy te meg tudod szüntetni, ezen a három fő vonalon idnulj el, ami valójában 2 és fél, remélem segítettem.


(Olyan választ ne várj, hogy "öncsed bele eztet, oszt jó lesz meglátod" mert ehhez sajnos össze kell koszolnia az embernek a kezét, jó munkát!)

2011. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 turbopocok ***** válasza:
Akkor is csattoghat, ha nem az előírt motorolajat használod.
2011. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is a VW Polo-m ugyanezt csinálta. ajánlottak nekem egy adalékot az olajhoz PRO-TECH hidrotőke adalék(nem a teleshop-os)4-éve minden olajcseréhez használom,tökéletesen bevált hibátlan,halk,sima járása lett a motornak.De nem szükséges megvárnod az olajcserét,beleöntheted mindet(kb 300ml) az olajhoz,de a maxot ne lépd túl!Bármelyik autó alkatrész kereskedésnél megkapod.PL:UNIX,BÁRDI.. kb 3700ft,ennyit megér,és nem érdemes rögtön szétkapni.Ha az se segít akkor hidrotőke csere.Remélem neked is beválik!
2011. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1.ső válaszolonak köszönöm 2.válaszolo igaság szerint nemtudom pontosan milenne a "tökély" számára akitöl vettem adott ajándékba egy 4 literes agip shd extra sae 10w40 es félszintetikus töbfokozatu energia takarékos motor olajat (most ezvan benne) api/sg/cd minösitésű ez jó belle szerintetek? 3. válaszolo köszönöm utána érdeklödöm és kiprobálom hátha...
2011. júl. 30. 22:59
 5/5 turbopocok ***** válasza:
Ha a gépkönyvében is SG teljesítményű olajat írnak elő, akkor jónak kell lennie.
2011. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!