Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gumiabroncsokra rá van írva...

A gumiabroncsokra rá van írva vagy fel van tüntetve valami jelzés hogy melyik kerék hová való? Bal első vagy jobb hátsó stb?

Figyelt kérdés
ha igen, mik ezek és hol kell keresnem? ha nincs jelölve a gumin, akkor honnan tudom hogy hová való, ha nem jegyeztem le hogy hová kell feltenni? mi a teendő?
2011. febr. 1. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te szeded le a kocsidról, akkor bejelölöd. Ha új a gumi akkor meg tökmindegy.
2011. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rotation felirat egy nyíl társaságába. Ha nincs akkor elvileg mind1, csak párba legyen az azonos kopottságúak egy tengelyen!?
2011. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy jó gumis képes kitapintani a futófelületről a forgásirányt. Olyan gumi jelölés gyárilag nincsen,hogy jobb oldali vagy bal oldali csak a használat során érdemes megjelölni pl. a felnin. Én egy ecsetes hibajavítóval jelöltem meg a nyáriakat,hogy tavasszal tudjam melyik hol volt.

BH- bal hátsó

BE- bal első

JH- jobb hátsó

JE- jobb első

2011. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
PK-pótkerék:)
2011. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bazz tényleg erre nem is gondoltam hova kellene azt tenni 5.-nek ! :):):):):)
2011. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néhány gyártó meg szokta jelölni a külső vagy a belső oldalát is a guminak angol felirattal. Outside/inside, értelemszerűen külső/belső oldal. Ez akkor lehet érdekes ha nincs felnin a gumi.
2011. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!