Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Olvastam a válaszokat a...

Olvastam a válaszokat a "Munkaszüneti napok kivételével naponta" de még mindig nem világos, hogy megyen busz szombaton vagy nem? Konkrét válszt kérek, mert nincs lehetöségem utána néznia szinjelek után. /Piros jelzés és igy tovább/

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megy.
2011. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Volánnál a következő a helyzet:


Szabadnap = szombat

Munkaszüneti nap = vasár- és ünnepnap

Munkaszüneti napok kivételével naponta = hétfőtől szombatig közlekedik, kivétel a vasárnap és az esetleges ünnepnapok


De nem értem miért nincs rá lehetőséged, hogy utána nézz. Ide tudtál írni, tehát interneted van. Ha internet van, akkor fel tudod keresni az adott Volán társaság honlapját és meg tudod nézni. Csak kicsit jobban kellene akarni...


Végül van egy nagyon frankó menetrend adatbázis, ahol meg tudod nézni, hogy mikor jár az autóbusz:

[link]

2011. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

"De nem értem miért nincs rá lehetőséged, hogy utána nézz."


Azért mert agyhalott. A másik kérdésnél is világosan le lett írva, és nem értette meg, most sem érti meg.


Tipikus idióta aki képtelen felfogni, hogy szombat nem munkaszüneti nap. Pedig csak ennyit kellene felfogni, ha ért magyarul...

2011. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Piros jelzés csak azt jelenti, hogy az adott busz gyorsjárat, köze nincs ahhoz, hogy milyen napokon közlekedik.

A fentebb javasolt menetrend oldalon beállíthatod a dátumot, feltéve ha ismered a naptárast, és akkor kiderül, hogy megyen-e a busz szombaton.

2011. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak, hogy nehezítsem a megértést, a busz nem közlekedik akkor, hogyha szombat ünnep, tehát ha pl. december 25. vagy 26, január 1. vagy március 15. esetleg május 1. vagy augusztus 20. szombatra esik. Írhatnám, hogy pünkösd hétfő és halottak napja is lehetséges lenne, de utóbbi kettőre nem sok esélyt adok :)
2011. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Most már értem,hogy "szombaton" is....

Miért nem tudom megnézni? Hát azért mert 22 éve külföldön élek és annyi minden megváltozott otthon hogy azt már követni nehéz. Egyébként kerestem egy olyan menetrendet ahol jelek és szinek vannak de nem jutottam el odág.Elakadtam a sok érthetetlen felesleges információknál. Amúgy köszönöm a válaszokat. Szép vasárnapot mindenkinek.

2011. aug. 7. 12:26
 7/14 anonim ***** válasza:

"Végül van egy nagyon frankó menetrend adatbázis, ahol meg tudod nézni, hogy mikor jár az autóbusz:

[link]

"


Mint a válasz írója is, meg én is írtam DÁTUM alapján kereshetőek a buszjáratok, amit kiír, az közlekedik az adott napon.

Tudtommal külföldről is elérhető az oldal.

2011. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget és az e-mail cimet.
2011. aug. 8. 18:54
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Te teljesen szenilis lettél az elmúlt 22 évben, ami az írásomban van, az egy weboldalra mutató hivatkozás, és nem email cím.

Most már értem, miért ilyen nehéz a felfogásod.

2011. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
....csak azt nem értem miért kell az embert sértegetni. én csak egyszerüen szerettem volna tudni,hogy megy az a busz szombaton vagy nem? S mit kap az ember? Hülyének nézik. A következö kérdésem az is lehetne,hogy mivel érdmeltem ezt ki???
2011. aug. 10. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!