Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az a hülye, aki a eladó...

Ki az a hülye, aki a eladó kocsijáról nem tesz fel képet és nem ad meg eladási árat sem?

Figyelt kérdés
Egy csomó ilyet találni a hasznaltauto.hu-n, de sosem értettem, hogy miért csinál ilyet bárki. Egy autónál szerintem elég fontos szempont mind a kinézet, mind pedig az ár.
2011. febr. 2. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát képet gondolom azért nem ad mert nem tudja kezelni, hülye ehhez és nem ért hozzá, árat meg azért mert drágábban adná mint a többi és telefonon rá akar venni, hogy az övé sokkal újabb.
2011. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
így biztos sok érdeklődőre számíthat.
2011. febr. 2. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kereskedők, hanem magánszemélyek. Azt is gyanítom, hogy jóval olcsóbban adják a kocsit, mint a kereskedő. Mondjuk min. 200EHUF-fal...
2011. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akit nagyon érdekli, úgyis fölhívja. Így meg legalább a bohócok kímélik...
2011. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apám nekem szinte mindig eljátszotta ezt minden autó és lakáseladásnál.

Azt hittem hülyeség de nem!

Akit érdekel az hív úgy is. Így nem kap fals képet a dologról. Különös de tényleg jó ötlet. Mert valahogy azt amelyiket felhívta az ember előnyben részesíti.

2011. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jól megideologizáltátok az emberi hülyeséget. Szerintem semmilféle tudatosság nincs az ilyenben. Nem hiszem, hogy sikeresebben el lehetne így adni autót. szerintem egyszeráen sötétek, mint az éjszaka.
2011. febr. 3. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!