Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak a Kia C'eed 1,4 benzines 109 le-s autóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt fogyasztásra, úttartásra, kényelemre, pakolhatóságra, megítélésre stb.
2011. febr. 6. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt ne várj értelmes választ koreai autóra. Le fogják hordani, mert szerintük csak a németek tudnak autót gyártani. Szerintem az a 7 év garancia elárul valamit az autóról.
2011. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a kis szar autó van nekem 2,5 éve (amúgy Cee'd-nek írják).

Fogyasztása nekem 7,1 liter környéki, de pontosan ezen a héten futottam meg a rekordomat, sikerült ledönti az 5,2-őr, most 4,5-re vittem le!!! Sőt, volt 4,2 is amikor beértem vele egy faluba!

Úttartása: Na, ahogyan ez fogja az utat, az nemsemmi. Nekem kombi van, de ez is olyanokat fordul, hogy beszarás.

Kényelme viszonylagos; nekem kissé kemény, de elviselem mert jól veszi a kanyarokat, Igácos ismerősöm szerint kifejezetten kényelmes.

Pakolhatóság: 1 centis rakodópereme van, 534/1664 literes csomagtartónál meg ne is beszéljünk a pakolhatóságról. Maradjunk annyiban a kombit ha tele tudod rakni ügyes vagy.

Megítélése egyre javul, régebben mindenki lenézte a KIA-kat, de valahogy a Cee'd-nél csak az ortodox koreagyűlölőknek van ellenérzése.

Ha van még kérdésed akkor szólj, illetve a [link] oldalon is szétnézhetsz!

2011. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*az elején ironizáltam természetesen, nagyon jó autó ez!
2011. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó autók. Nem kell őket sokat szerelni. Ellentétben a VW-nel meg Mercedesszel szemben...
2011. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Sokat segítettetek a döntésemben.
2011. febr. 7. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!