Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet az F-es astraból...

Vzs kérdése:

Hogyan lehet az F-es astraból kiszerelni a magnó fém beépítő keretét?

Figyelt kérdés
Egy roadstar cd-s autórádiót akarok berakni helyette, a keretbe pont beleillik viszont a csatlakozók a rossz oldalon vannak. ezért szeretném kivenni a keretet. hogy a vezetéket megmókoljam.
2011. febr. 6. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Alul,meg felül vannak kis karmok,amik befelé állnak és kapaszkodnak a műszerfalba.Azokat,ha kifeszegeted,akkor kijön.Lehet,csal az emlékezetem,de így emlékszem.Van egy másik mód is,ami lehetséges hogy oldalról kapaszkodik.Akkor viszont úgy kell,hogy alulról,felülröl lehajlítod a keretet,utána oldalról összenyomod kicsit,aztán egy kombifogóval finoman jobb belátásra téríted.Nem könnyű az astrából kikönyörögni...
2011. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy lehetséges és kevésbé barbár módszer,hogy kompletten kiveszed a középső műanyag középkonzolt. Nem nehéz,csak tudni kell miként kezdj hozzá. Nehezebb a klíma kapcsolójában kicserélni egy rizsszem izzót,mint a magnót kidobni belőle.
2011. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi segítséget! a gondom a következő:


feszegetem, húzom, vonom. félig ki is jön, ekkor viszont megszorul a fém és a csatlakozók (antennam iso) nem engedik jobban kihúzni. erőszakoskodni nem akarok, mert kellenek ezek, csak pont fordítva, ami a jobb oldalon van, az a bal oldalra kellene stb...


jók képek, csak ezen már ki van belezve, amit nekem ki kellene


a középkonzol levételével annyi a bajom, hogy 3 csavart találtam, ezt kicsavartam, de valahol még biztos tartja, mert nem tudom levenni

2011. febr. 6. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj privit,elküldöm a pontos kiszedés sorrendjét !
2011. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak!

Tudom,nem ide tartozik,de ezzel semmiféle kárt nem tettem az autóban.Amúgy olyanfajta autótulaj vagyok,akitől érdemes megvenni az autóját.

2011. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!