Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megcsinálom a jogsit,...

Ha megcsinálom a jogsit, kapok egy autót?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mondta, mert szóba került, és unja a KRESZ-t tanulni. Kérdeztem tőle, akkor minek tanulod. Azt mondta, muszáj, mert ha lerakja a jogsit kap egy autót. Egyébként Pesten lakik BKV-val megy, a sulija 10 percnyire van. De, úgy mondta, hogy Ha lerakom, kapok egy kocsit.

Mintha, nem is tudom, ha azt mondta volna, ha diplomát megcsinálom, jutalomból kapok egy kocsit.

Ezt most akkor nagyképűségből mondta?


2011. febr. 7. 16:30
1 2
 1/17 anonim válasza:
67%

-.-


A kocsi valószínűleg ajándék a szüleitől ,és akkor kapja meg ha leteszi a jogsit.Nem az állam adja.

2011. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen..nagyképű..
2011. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
be van képzelve
2011. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
46%
Nagyobb h*lyeséget nem is kérdezhettél volna ! -.- Egyértelmű tényleg, hogy a szüleitől ajándék vagy ilyesmi ! Az állam nem osztogat kocsikat a jogsikért ! Én nekem is anyukám azt mondta, ha leteszem a jogsit vesz nekem egy Toyota IQ-t.
2011. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Huhh... Szóljatok már, ha van ingyen autó! Rohanok akkor és leteszem vagy ötször évente és dolgoznom se kell többé :DDD


Nem vagy kissé naiv, kedves kérdező?

2011. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy hogy mondja. Ha egyébként egy normális ember, attól még nem lesz nagyképű mert ez elhagyja a száját. Sok ember hajlamos abba a hibába beleesni, hogy amit ő nem tehet meg,szinte álmodni se mer erről,akkor nagyképűségnek tűnik egy ilyen kijelentés mástól.De ilyenkor sztem jogos a kérdés, hogy ha ti is úgy állnátok,akkor nem ugyan ezt tennétek? Fiatalabb koromban, rongyrázónak tartottam azt az oszt.társamat aki 10 ezernél többet ad ki egy ruhára... De ha egyszer van miből,könyörgöm? Jó,az megint más,mikor az olcsóbbat sza.ba se veszi...

Én attól vagyok rosszul, saját példa: Egyik osztálytársam nagyívben sza.ta le a tanulást, elvolt kettesekkel.. amikor elévágta a család, hogy ha legalább egy 4-4.5-es érettségit összekapar, akkor kap másfél millió ftot. És akkor nekiállt... elég szégyen,hogy valaki magától még az érettségit se tenné le, de a pénzre egyből csillan a szeme. Jó, 1 millió,jó ösztönzés egy gyereknek...de mire elég az az 1 millió? Eltapsolja seperc alatt,és akkor marad egy hülye ember egy érettségivel a kezében,mert gondolom arra már nem fognak fizetni h ugyan kezdj már valamit a szar.os életeddel....

2011. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Logikus, hogy nem az állam ad ingyen autót...

Úgy kérdeztem, hogy Úgy mondta, olyan hangnemben, mintha valami nagy dolgot tenne meg, és annyira örülnek neki, hogy adnak neki ingyen egy autót.

Úgy értettem a kérdést, hogy azért mondja úgy, hogy Ha megcsinálja kap egyez, hogy most Ő nagynak hiszi-e magát.

2011. febr. 7. 16:56
 8/17 anonim ***** válasza:
bőlcs és hazug alak lehet
2011. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem mondta, hogy trabantot fog-e kapni, vagy Audit. De, gondolom nem egy trabival fog majd vagánykodni.
2011. febr. 7. 17:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én például kicsit szégyellném hogy a szüleim vesznek nekem autót. Nem azt mondom hogy nem örülnék neki, de biztos nem hangoztatnám hogy apu/anyu dobta össze a pénzt a kicsifiuknak. Nézőpontbeli különbség. Persze az is igaz hogy egy mai kis tizenévesnek honnan máshonnan lenne autója, ez már nem önellátó generáció.
2011. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!