Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hétköznapi ember szerint, mi...

Balazs00xx kérdése:

Hétköznapi ember szerint, mi a vélemény az G OPEL ASTRA 1.4 16v -ről?

Figyelt kérdés
utcai ember véleménye érdekel mi a rossz és jó dolog
2011. febr. 8. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kocsi de lehet hogy te éppen egy szart fogol ki.
2011. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Elmegy egynek, de elég gyenge.
2011. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jók ezek az Opelek, ha nem pár százezerért akarsz venni. Amúgy inkább Insigna. Számomra az az igazi Opel.
2011. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1.4-es G Astra helyett Insignia? Hát, messze nem egy kategória.
2011. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Insigna-t azért mondtam, mert én addig észre se vettem az Opeleket, annyira beleolvadnak a szürkeségbe, majdnem, mint a Suzukik, annyira semmilyenek. Ehhezképest az Insigna-t egyenesen csodálom, még a Mercedesemből is megnézem, ha látom!
2011. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem az isignia az igazi Opel. Az igazi Opel beleolvad a környezetbe, és ezalól az isignia lehet kivétel, de van az Opelnek vagy 50 (vagy nemtudom mennyi) modellje, és az isignia csak az azért nem lesz "echte", mert éppen jól sikerült megalkotni. mert akkor van egy modell ami "igazi", és a többi 50 meg nem az???
2011. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pl régi Omegák, Rekordok nem Opelek?
2011. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

opel :D nekem is az van jelenleg is , és köze nincs a suzukihoz ! opel az német és jó minőségű :)

astra árban megfelelő pont :) insignia picit drágább:)

2011. febr. 8. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge az 1.4-es verzió ! 1.6 Twinportokat nézegesd! Lényegesen temperamentumosabb a motorjuk és gazdaságosabb is!
2011. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!