Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz Rutin B-kategória...

Kresz Rutin B-kategória segittség?

Figyelt kérdés

Hétfőn vizsgázom A B-kategória Rutinból Kicsit Félek

Igy tudom meg minden. De Mi csinálljak Hogy bizztosan Átmennyjek

Tanácsokat kérek vagy miket Nem szabad csinálni??

Segitsetek


2011. febr. 12. 13:02
 1/6 anonim válasza:
Vagy tudod vagy nem. ilyen egyszerű.
2011. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg kell tanulni... meg ne izgulj vizsga előtt, én sem izgultam, és átmentem, meg vizsga előtti napon már ne foglalkozz vele, ne tölts tesztet, meg a könyvet se olvasd.. "ülepedjen le a tudás" :D
2011. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem szabad izgulni, mert azzal rontasz el mindent!

Sok sikert!

2011. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha ettől izgulsz, mi lesz veled a napi életszerű közlekedésnél?


ha ettől már berezelsz, akkor inkább add fel, a többi közlekedésben résztvevő biztonsága érdekében.

2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

természetes hogy izgulsz, én is izgultam.

A válasz egyszerű: semmit se csinálj. Mindent pontosan ugyanúgy csinálj mint a gyakorlásoknál. Ha esetleg javítani kellene a legtöbb feladatnál van lehetőséged javítani.


"Minden a fejben dől, el, főleg a vezetés"

Annyit tudsz tenni, hogy fejben átgondolod melyik feladatnál hogyan kellett csinálni, mire kellett figyelni, az autó milyen pozícióban volt, melyik tükröt mikor kell figyelni, stb...


de túl sokat ne gondolkozz ezeken, az "autó magától megcsinálja a feladatokat, neked csak végig kell terelni"


Van már anyni rutinod hogy gondolkodás nélkül is menni fog

2011. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem el jogsizni,hogy már tudtam vezetni.De valahogy annyira berezeltem a rutinvizsgán,hogy még le is fulladtam az autóval.Egyszerűen csak csináld amt mondanak és a legfontosabb,hogy addig ne csináld,amíg nem gondoltad végig,hogy mit fogsz tenni.Ez nagyon fontos.Nem azt kell bizonyítani,hogy Schumacher vagy,hanem azt,hogy tudod irányítani az autót.
2011. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!