Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon FR vélemények?

Seat Leon FR vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új autót. Eddig egy Audi A3-om volt, most pedig egy 2004-es kombi BMW 320d-m van, ami éppen eladó. Szeretnék valami kisebb és sportosabb kocsit venni, nagyjából 3.000.000 HUF értékig(még mielőtt megkédeznétek, igen, lehet 3M körül leon FR-t venni). Sokat láttam mostanában itt a városban egy fehér 170 lovas Leon FR-t és nagyon tetszik, de a neten olvasottak alapján nem tudom mit gondoljak, sokan írják hogy nem éri meg. Másik amit még néztem, egy 2004-es sima 320d lenne, de nem kombi.


Melyiket ajánljátok a kettő közül, érvek- ellenérvek?


2011. febr. 13. 01:52
 1/6 anonim válasza:

Hali!

Seat rohadt jó olcsó fenntartás gyors nagy nyomaték jó biztonság nem is fogyaszt annyira sokat.

BMW: Sokat eszik drága fenntartás megbízható én nem vennék akkor inkább lexus. De a seat nagyon jó hálás autó.

2011. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia. bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok.neked mi a véleményed az audi A3 rol?mi most nézegessük, olyat szeretnénk venni.2003 évj. ot.bézs, bör belsös. mi a véleményed? köszi, ha irsz.
2011. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jó kis autó az A3, nekem egy 2.0-s TDI volt. Jól megy, nem eszik sokat, és minőségi autó is, de azért mindenképpen nézesd meg egy jó autószerelővel vétel előtt.


Marivs

2011. febr. 24. 14:10
 4/6 anonim válasza:
köszi a választ. miért irtad, hogy nézessük meg elötte?betegesek szoktak lenni? mi benzinest veszünk, (a diesel kevesebbet fogyaszt)én nö vagyok, és nekem a benzines jobb.állitolag a dieselek többet mennek vele, nem olyan megkimélt mint a benzines. akkor alapjába véve jo kocsi?kényelem, biztonság, stb..?
2011. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ. miért irtad, hogy nézessük meg elötte?betegesek szoktak lenni? mi benzinest veszünk, (a diesel kevesebbet fogyaszt)én nö vagyok, és nekem a benzines jobb.állitolag a dieselek többet mennek vele, nem olyan megkimélt mint a benzines. akkor alapjába véve jo kocsi?kényelem, biztonság, stb..?


minden autót át kell nézetni vásárlás előtt, mivel 90% hogy a km óra vissza van benne tekerve, ezért érdemes egy autószerelővel átnézetni hogy minden rendben van-e vele. nem értem miért jobb a benzines a nőnek, a diesel miért nem jó? kevesebbet eszik, jobban megy és olcsóbb is a diesel, akkor mi értelme benzinest venni? a megkíméltség pedig nem függ attól hogy milyen üzemanyaggal megy, lehet ugyan olyan szar a benzines is.alapjában pedig jó kocsi, az egyik legjobb választás ilyen árban és kategóriában, én tökéletesen meg voltam vele elégedve.

2011. febr. 25. 15:24
 6/6 anonim válasza:
jo hamar válaszoltál.igen, ismerös a km óra tekerése.ezt egyébként belsö állapotábol is meglehet állapitani. néztünk is, 1-2t, kevés kilóméterrel, és hát...eléggé kopottas volt a bézs belseje.pl:ott a lámpa kapcsoló körbe levolt kopva.müszerfal, ajtokárpit is kopttas állapotban volt.azért majd 2mFt.os autonál ezek a szempontok is döntöek.egyébként még mi is a seat leont néztük, hasonlo a müszerfala belül, szép kis auto az is. bár nekem az audi A3 szerintem olyan igazi nöi kisautó. ezért is voltam kiváncsi arra, akinek van/volt, mi a véleménye, mennyire jo kocsi.köszi a választ mégegyszer. és bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam.
2011. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!