Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a probléma? A kocsim...

Mi a probléma? A kocsim alapjáraton "fúja" az olajat a henger és a kipufogo találkozásnál.

Figyelt kérdés
Nem nagyon csak éppen, minimális az olajmennyiség. Ami érdekes még hogy beindítom fuja utánna pl egy ora megint beindítom és akkor már nem fuja. Tudom hogy probléma van az autoval mert szinte semmi olaj nincs benne. Az autot nem használom miota észrevettem hogy nincs benne olaj nemsoká szerelöhöz viszem csak kiváncsi vagyok hogy mi lehet a baja.
2011. febr. 13. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát én sajnálom ezt az autót,te nem vagy neki jó gazdája. Miket írsz ? Nincs benne olaj,azt így is járatod ? Szegény autó ,még csoda,hogy beindul egyáltalán.
2011. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fuja, vagy nem fuja? Ez itt a kérdés.
2011. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
sajnos a kontroll lámpa nem jelezte, hogy nincs benne olaj igy késön jöttem rá. már egy jo ideje nem járok vele emiatt inditottam be mondván nem árt neki ha 1-2 pecig jár. a gázpedálra se léptem rá csak alapjáraton járattam. egy minimális mennyiségü olaj van benne de csak annyi hogy éppen olajos a nívo pálca vége
2011. febr. 13. 17:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Érdekes még nem hallotam ilyet mintha a forgattyúsház és a hengerfely egy kicsit elvált volna a csavarok nem szoktak kilazulni nem kínoztad véletlenül lehet a terheléstől keletkezett hőtöl elgörbült volna?
2011. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hengerfely...:))
2011. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha ereszti az olajat akkor is tölsd tele mert így nem kap kenést és dobhatod ki a francba a motort nivópálca alján lévő olaj semmit sem ér mert azt már nem tudja felszívni a pumpa
2011. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hengerfej kapd be
2011. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
62 %-os! Lyó fely vagy!
2011. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem is igazán aza probléme hogy fúja az olajat mert csak éppen hogy egy tühegynyi rés lehet hanem a nagyobb probléma hogy hova lett az olaj.olvasgattam utánna és olyanokat találtam hogy vagy szelepszár szimering vagy gyürü lehet a probléma forrása. Am az alapjárat magas és jobban is füstöl a kipufogo. a füst nem is kékes és nem is fehéres szinü csak süröbb és büdös.
2011. febr. 13. 17:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Mennyi km-van a kocsiban? Lehet csak kopott a gyűrű és megette az olajat leömlőknél meg lehet csak egy kis olajfojás van a tömítésnél ami minden kovcsinál van bár te tudod mégis mennyire "Fujj" ott ki az olaj
2011. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!