Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb fogyasztáshoz vezethez...

Nagyobb fogyasztáshoz vezethez az, hogyha legalább tíz éve nem volt kicserélve egy levegőszűrő?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csoda hogy még megy
2011. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
most nem viccelek, 99-ben vettem a kocsimat, de még nem cseréltem benne....viszont rengeteget eszik !
2011. febr. 13. 17:59
 3/15 anonim ***** válasza:
kb meg is érdemled.
2011. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen ez egyértelmű alig kap levegőt
2011. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nem biztos ,hogy emiatt nagy a fogyasztás

Ugyanis láttunk már sok túlhordott légszűrőt és a legtöbb át van már szakadva emiatt nem is igazán akadályozza a motort. Ez úgy alakul ki ,hogy ha nincs időben cserélve a szűrő akkor emiatt egyre nehezebben szív át rajta a motor,és az egyre növekvő szívástól/vákumtól egyszercsak átszakad a szűrőpapír és onnantól szűretlen levegőt kap a motor. De akkor legalább már könnyen lélegzik.

2011. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező: Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak kamuzol?
2011. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Okozhat fogyasztásnövekedést. A motor nem kap levegőt, aztán kínjában az üzemanyagot szívja, mert mást nem tud. Karburátorosnál ez igen erősen jelentkezik, befecskendezősnél kevésbé. A 12 éves légszűrőhöz pedig csak gratulálni tudok... A helyedben én meglátogatnék egy szervizt az autóval, mert könnyen lehet, hogy a többi karbantartási művelet is elmaradt mostanában, köztük néhány olyan is, ami a biztonságos közlekedéshez szükséges lenne.
2011. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

18:12-es !


na-na, hátrább az agarakkal !!!

2011. febr. 13. 18:16
 9/15 anonim ***** válasza:
De most komolyan kérdező: Mégis mit vársz? Tapsoljak? Ez kábé olyan egy autók iránt rajongónak (pl nekem), mintha egy kést szúrtak volna belém, de még forgatnák is.
2011. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez egy(kb.)1000 ft.-os kérdés !
2011. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!